Спасибо педагогам за знания и опыт, администрации за отзывчивость и понимание!
    Отдельная благодарность замечательному инструктору - Черепанцеву Александру! :)
    Доброго дня, пані та панове які збираються навчатися на категорію А або А1 в мотошколі Карат.

Пороходив навчання біля метро Почайна (Петрівка)
    Загальні враження про мотошколу доволі позитивні на 9 з 10.

Почну з плюсів:
    1. Комунікабельні інструктора, відповідають на питання (головне їх задавати) пояснюють ньюансти в плані керування мотоциклом.
    2. Надають захистний екіп, що доволі таки зручно якщо не хочете по громадському транспорті тягнути шолом та наколінники.
    3. Детально пояснюють на рахунок водіння мотоциклу (нахили, маятник тощо).
    4. Самі мотоцикли в хорошому стані, стоять захисні дуги (якщо впаде, то не на ногу).
    5. Детально пояснюють як здати екзамен, маршрут та що і як робити в МРЕО.
    6. Можливість взяти додаткові заняття з гнучким графіком.
    7. Дадуть пораду при виборі екіпіровки та підкажуть де краще взяти (при необхідності).
    8. Низькі ціни на базовий курс.

Мінуси :
    1. Це хвороба всіх хто навчає водінню :" Плавно відпускати щеплення." . Ця претензія до всії авто і мото інструкторів, яких я знаю. Рекомендую прочитати як працює щеплення та як правильно ним користуватися (інакше намучаєтесь).
    2. Якщо записався на зайняття і через якийсь форс мажор не вийшло прийти, то всерівно потрібно заплатити за заняття, можливість відмінити заняття тік за 24 години до нього.
    3. Пізно повідомляють що потрібно пройти електронну реєстрацію на екзамен в МРЕО. (на реєстрацію у вас піде 2-3 тижня).

Загальний висновок:
    Дану мотошколу я спокійно рекомендую, але зовсім початківцям дам пару порад.
    1. Оремо прочитайте про фізику мотоцикла (допоможе при начанні маневрування).
    2. Прочитайте про коробку передач мотоцикла (дізнаєтесь багато чого цікавого).
    3. Після того, як пересядете на свій мотоцикл відпрацюйте дані вправи та звикніть до нього.
    Хочу поблагодарить автошколу Карат на Оболони за прекрасные курсы, очень классно преподают теорию и вождение. Рекомендую школу. Особенно хочу поблагодарить моего инструктора Юрия Вовкогон- он лучший!
    Закінчила автошколу "Карат" на Оболоні. Мені порадили цю школу, і я також раджу іншим. Гнучкий графік занять, є також можливість теорію вчити онлайн. Особлива подяка моєму інструктору Олександру Циганову за його терпіння, професіоналізм, розумні поради стосовно вождіння. Він завжди залишався спокійним в любій ситуації, поянював і показував все чітко і зрозуміло. Рекомендую всім хто хоче навчитися водити машину.
    Хочемо подякувати пану Дмитру за дуже гарну консультацію та внесок в наше дослідження ! Ви на правильному шляху, допомога для людей з вадами слуху дуже потрібна ! Молодці!

Дослідники команди "Earth stars" інформаційного проєкту CareerHub
    Закінчила школу "Карат" на Троєщині.Враження-тільки позитивні і навіть трохи сумно що навчання закінчилося.Хочу подякувати викладачам школи:Лілії Євгенівні,Іллі Сергійовичу та Кирилу Олександровичу а також супер-інструктору Друкаренку Олексію за їх професіоналізм та вміння донести інформацію до кожного учня.Бажаю автошколі "Карат" процвітання і вдячних учнів.
    Рекомендую цю школу усім,хто планує отримати посвідчення водія.
    Обучалась вождению в автошколе "Карат", в филиале на Позняках. Благодаря ей исполнилась моя мечта- водить машину! Огромное спасибо всем преподавателям автошколы за знания, желание помочь и ответы на самые, казалось бы, глупые вопросы. Отдельно хочу выделить инструктора Бедника Николая- профессионал своего дела, с безграничным терпения и великолепным чувством юмора! Радует, что даже после получения прав можно взять уроки вождения с инструктором на своей машине (освоить более сложные маршруты или парковку в реальных условиях)!
    В общем, всем, кто просит меня порекомендовать автошколу в Киеве- рекомендую "Карат", 10/10!
    Хочу подякувати автошколі "Карат" (Оболонь) за отримані знання! Дуже цікаві та зрозумілі лекції! Максимально комфортний графік відвідування занять.
    Особлива подяка моєму інструктору Катерині Чернецькій! До першого заняття єдине що я знала це як відкрити двері в машину))), всьому іншому мене навчила Катя.
    Рада, що обрала саме цю школу за рекомендацією більшості моїх друзів!
    Закончил автошколу "Карат", впечатления остались только положительные. Администрация отвечала на вопросы оперативно, инструктор был очень квалифицированным и лёгким в общении. Теория и практика стояли рядом поэтому сдача внутренних экзаменов не заняла больше недели. Машины автошкола подаёт хорошие, чистые и приспособленные для комфортной поездки.
    Отдельное спасибо инспектору Александру за то что в нужный момент смог поддержать и успокоить при сдачи экзаменов.
    Я пришла к Денису Николаевичу с 0 знаней и 100% желанием водить. Чтоб вы понимали антифриз мы заправляли слезами пока я не тронулась "под горочку". Ну не все способные)
    Прошло 3 года... Много историй, интересных ситуаций. Но что важно - Я водитель!
    Хочу всем сказать, что результатам моей езды я благодарна Денису Николаевичу, который вложил в меня знания о дорожном движении, о строении автомобиля, а так же уверенность, собранность, и умение быстро принимать решения, что не мало важно в повссядневной жизни, а не только в отношении вождения. Все кто знаком со мной лично считали мой случай неподвижным. Только идейный инструктор возьмётся за самого сложного ученика! Со 100% уверенностью могу направлять к нему всех своих близких! Безмерно благодарна и счастлива за результаты! Ни гвоздя ни жезла на все дороги при любой погоде!