Всем привет.
    Пишу этот отзыв так как сам выбирая автошколу много читал отзывов. Так вот..!
    Всем советую эту автошколу и особенно инструктора Кириленко Сергея. Ни с админ составом ни с инструктором ни разу не возникало никаких проблем или конфликтов, все максимально отзывчивы и вежливые. Особое удовольствие получил от общения со старшим экзаменатором Александром ;)

Рекомендую.
    Хочу подякувати школі Карат за навчання.
    Дякую Сергію Сергійовичу та Валерію Михайловичу за їх професіоналізм та позитив з яким проходила кожна лекція.
    Особлива подяка моєму інструктору по водінню, Олександру Анатолійовичу Циганову! За його уважність та "ангельське" терпіння. Це професіонал свого діла і просто чудова людина.
    Усім рекомендую хто дійсно хоче навчитися водити.
    Вітаю Всіх! Хочу написати про враження проходження, навчання в автошколі. Скажу , що враження не дуже хороші Лекції читали російською мовою, а у нас державна мова українська. Тестування на екзаменах теж українською. В автошколі рекомендували вивчати тести на сайті Грін вей і це платна послуга, але чомусь ніхто не сказав ,що є тести ПДР від МРЕВ теж за плату, але вони едентичні тим,що будуть на екзаменах. Навчання навичками водіння авто - це окрема тема. Я рахую, що план навчання для інструкторів не складався та програма навчання теж відсутня, тому ,що кожен інструктор навчає, як вважає за потрібне. Про те , що не викладаються на
    100 %,то це факт. Головне відкатались по одному і тому маршруті і все. Ти вже майже профі. Я вважаю правильге було рішення автошколи поставити в кожну машину відеорегістратор для контролю процесу навчання, але я це побачила тільки на екзамені. Я не задоволена процесом навчання водіння та і процес навчання затягнулася на 5 місяців замість 2,5 - 3 місяців. Я рахуючи, що це навчання гроші на вітер. Можна вивчити самостійно тести ПДР та знайти інструктора, що буде навчати за ваші гроші .
    Хочу выразить благодарность автошколе и инструктору Валентину (Оболонь).
    Очень рада, что нашла самого лучшего инструктора по вождению! Рекомендую новичкам идти к нему, сама инструктора выбрала случайно и, к счастью, не ошиблась. Водитель опытный и доходчиво, спокойно все объясняет. Всем удачи на экзаменах и на дорогах!
    Хочу выразить свою благодарность школе Карат за профессионализм преподавателей, за высокий уровень подготовки к экзаменам. Настоятельно рекомендую.
    Хочу выразить огромную благодарность автошколе Карат, за профессионализм и прекрасное обучение.
    Благодаря доступному и качественному обучению, получать знания легко и с настроением.
    Как инструктора с теории так и с вождения- мастера своего дела.
    Советую всем кто хочет получить качественно и с удовольствием, багаж знаний- только автошколу Карат по пр-т Маяковского 26!!!
    Как инструктора с теории так и с вождения- мастера своего дела.
    Советую всем кто хочет получить качественно и с удовольствием, багаж знаний- только автошколу Карат!!!
    Хочу подякувати школі Карат за вдале навчання та успішну сдачу іспитів в Сервісному Центрі МВС! Особлива подяка Сергію Сергійовичу та Валерію Михайловичу за їх позитив і при цьому професіоналізм! Доступно пояснюють та з прикладами із житття ;)

Дякую інструктору по водінню Катерині Чернецькій! Я як людина, яка вперше сіла за кермо на першому занятті, вже на 3 перестала хвилюватись і виконувала поставлені переді мною завдання! Катя спокійно та зацікавлено вказувала на мої помилки, завдяки чому я швидко опанувала мистецтво водіння!

Рекомендую школу і бажаю всім удачі! Будьте обережними і толерантими один до одного на дорозі за кермом! ;)
    Хочу выразить благодарность автошколе Карат! Преподаватели Сергей Сергеевич и Валерий Михайлович очень доходчиво и внятно объясняют теорию, много примеров из жизни.
    Отдельно, хочу сказать огромное спасибо своему инструктору Цыганову Александру, за опыт, внимательность и ангельское терпение))). Отличный инструктор, профессионал своего дела и просто хороший человек!!! Спасибо большое, у нас все получится))!!!
    Всем рекомендую !!!!!!!!
    Довольна, что выбрала эту школу. Теорию преподаватели подают доступно. Спасибо огромное Максиму Яремусу, инструктору, которые каждое занятие проводит, как маленький экзамен, человек со стальными нервами!