Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

До нас йдуть за знаннями, а не за правами!

Ми вже навчили 26700 водіїв і знаємо, про що говоримо!
Записатись на консультацію

Автошкола в Києві "Карат"

Водіння автомобіля для початківців та автокурси для складання на права

Бажання отримати права, щоб самостійно водити автомобіль, мотоцикл, будь-яку іншу авто- або мототехніку, рано чи пізно виникає майже в кожного. Це обумовлено як доступністю транспортних засобів, так і розвитком сучасної міської інфраструктури. Оскільки водіння є складним процесом, заздалегідь варто пройти навчання в автошколі, для чого має сенс записатися на уроки водіння автомобіля. Крім того, законодавством України передбачено, що отримати права відповідної категорії можна тільки після того, як майбутній водій завершить повний курс водіння автомобіля та складе іспити з теоретичної підготовки (на знання правил дорожнього руху) і практичне автоводіння. Важлива умова — водійські курси мають проходити в акредитованому закладі, оснащеному всім необхідним для навчання (обладнані класи, підготовлена навчальна техніка).

Цим умовам повністю відповідає автошкола «Карат» в Києві, яка за час свого існування вже встигла навчити понад 29 400 водіїв. До послуг тих, кому потрібне навчання водіння автомобіля:

Тривалість водійських курсів у Києві є невеликою. Пропонуються різні варіанти навчання, у тому числі можна брати додаткові уроки з навчання на водія тим, хто невпевнено почуває себе за кермом і бажає покращити вже наявні навички керування машиною. Навчання проходить максимально продуктивно, у тому числі доступні спеціальні уроки водіння для чайників, тобто для тих, хто навіть не уявляє себе, як їздити за кермом.

 

Онлайн
Від 11990 грн. до 31.05
Навчання водінню авто з МКП/АКП
Полный курс теории 104 часа
З навичками та правами
20 академічних годин практиці
1 подача автомобіля на іспит
Бензин і паливно-мастильні матеріали
Стандарт+ОНЛАЙН
Від 12990 грн.
Навчання водінню авто з МКП/АКП
Полный курс теории 104 часа
Повний пакет водіння
20 академічних годин практиці
подача автомобіля на іспит
Бензин і паливно-мастильні матеріали
Преміум безліміт+ОНЛАЙН
13990 грн.
Навчання водінню з МКП/АКП
Полный курс теории 104 часа
Повний курс водіння
20 академічних годин практиці
подача автомобіля на іспит
Бензин і паливно-мастильні матеріали

Доступна вартість навчання в автошколі в Києві

Охочим записатися на курси водіння в Києвіавтошкола «Карат» пропонує вигідні умови. Майбутнім учням доступні різні програми з навчання водіння, у тому числі розширені й індивідуальні автокурси. Той, хто успішно пройшов курси на водійські права, але не має достатніх навичок міської їзди, може покращити свою майстерність, займаючись практичним водінням, вибравши необхідну кількість занять з інструктором.

Якщо обирається наша автошкола в Києві, ціна її є однією з найдоступніших. Крім того, можливі різні способи оплати:

І уроки водіння для початківців, і стандартні курси водіїв проводяться в повній відповідності до затверджених програм. Учні набувають ґрунтовних навичок автоводіння.

Як проводяться курси водіння автомобіля

Набір на курси водіїв у Києві здійснюється постійно. Склад груп може бути невеликим, до 2—7 осіб, що є перевагою, оскільки в інших автошколах в Києві класи зазвичай містять 20—30 осіб. Практика доводить, що уроки водіння у складі великих груп є менш ефективними, разом із тим у невеликих кожному учневі приділяється значно більше уваги й часу.

Щоб записатися в автошколу, необхідно надати комплект документів:

Можливий запис за телефоном, електронною поштою або при особистому відвідуванні найближчої філії.

Охочим вивчитися на права в автошколі треба заздалегідь визначитися з бажаною категорією. Можливі варіанти:

Можна відвідувати автокурси в Києві, щоб скласти на права А і В одночасно. Інший популярний варіант — відкрити категорію А, маючи вже відкритою В.

Записатися на курси в автошколі «Karat» можна від 14 років на категорії А й А1 або від 16 років на категорію В. При цьому отримання прав можливе із 16 років для керування мотоциклом і з 18 років для водіння авто. Можливі уроки водіння машини з правами для тих, хто тривалий час не практикувався та має бажання відновити перерваний водійський стаж.

Для зручного навчання можна вибрати найближчу філію в місті (повний список доступний на сайті). Рекомендуємо враховувати такі критерії вибору:

Усі ці вимоги враховані фахівцями школи «Карат» у Києві. Курси автоводіння організовані з використанням мультимедійних технологій. Наданий доступ до спеціальних відеоматеріалів, за допомогою яких розбираються складні дорожні ситуації, розглядаються варіанти проїзду складних перехресть. Проводиться спеціальне тестування, щоб перевірити, чи здатний учень скласти іспит на права. Можна навчатися в класі або дистанційно, у режимі онлайн.

Чимало уваги приділено практичній підготовці. Засвоюється водіння з нуля на підготовлених майданчиках — автодромах. Після того, як уроки водіння для початківців будуть завершені, подальші автокурси продовжаться на дорогах Києва. Проведена підготовка дасть можливість учневі впевнено відчувати автомобіль і його габарити. Потім, завершивши курси автошколи, він зможе стати повноцінним учасником дорожнього руху навіть під час їзди в насиченому міському трафіку столиці.

№ группы Место проведения Дата начала Наличие мест Акция
937 Премиум
20.01.2021
Мало
13990 грн.акция
Залишити заявку
Так-же Вы можете позвонить по тел.:
(44)592-0-592
939 Премиум
21.01.2021
Мало
13990 грн.акция
Залишити заявку
Так-же Вы можете позвонить по тел.:
(44)592-0-592
938 Премиум
22.01.2021
Мало
13990 грн.акция
Залишити заявку
Так-же Вы можете позвонить по тел.:
(44)384-0-384

Скільки триває курс для водіїв

Навчання в автошколі проводиться відповідно до законодавства України, що передбачає необхідну тривалість автокурсів. Кожен учень має пройти обов'язкову програму курсу тривалістю 104 години. До неї входять:

За умови проведення уроків водіння в Києві по два на тиждень навчатися доведеться 2,5 місяці.

Уроки їзди на машині (школа водійської майстерності) передбачають щонайменше 40 академічних годин (в уроці 45 хвилин). Найкращим варіантом стане проведення спарених уроків (тривалість одного заняття становить 90 хвилин). У результаті вистачає 20 відвідувань практики, щоб отримати навички, достатні для успішного складання іспиту. Якщо ж пройдені курси підготовки водіїв виявляться недостатньо ефективними, можна записатися на додаткове навчання в автошколі за доступною ціною.

Для навчання застосовуються спеціально підготовлені машини, оснащені дублюючими педалями для інструкторів і спеціальними дзеркалами. Щоб виключити взаємодію з іншими учасниками дорожнього руху, автомобілі позначені спеціальними знаками. Для навчання можна обрати авто найбільш прийнятної марки, у тому числі з урахуванням особливостей кузова, наприклад, зупинитися на седані, хетчбеку або кросовері.

Після закінчення навчання водіїв в автошколі група учнів складає на права в сервісному центрі МВС. Наші випускники щоразу показують чудовий результат. Про це свідчить максимальний відсоток тих, хто успішно склав іспит та отримав довгоочікуваний документ.

Усе це дозволяє зробити висновок, що навчання на права в автошколі «Карат» є найпростішим способом досягти бажаного. При цьому вартість навчання в автошколі є однією з найдоступніших, що також може стати вагомим аргументом на користь вибору саме наших курсів водія. Отримати детальну інформацію про те, скільки коштують курси водіння і як записатися на них, можна на сайті автошколи в Києві.

Задати питання щодо вартості навчання і отримати чесні відповіді на всі Ваші запитання Ви можете за телефонами:

Ми чекаємо Вас в школі «Карат» щодня:

Автошкола Карат поруч з Вашим будинком. Зверніть увагу, що класи автошколи знаходяться в декількох районах Києва.

Зручне розташування автошколи в районі Деснянський, Дарницький, Оболонський, тому автошкола «Карат» ідеально підходить для жителів масивів: Троєщина, Лісовий, Воскресенка, Дарниця, Райдужний, Оболонь, Мінський, Виноградар, Харківський масив, Позняки, Осокорки, р-н Виноградар.

Також не варто упускати можливість пройти навчання в автошколі тим, хто проживає в районі станцій метро Петрівка, Оболонь, Мінська, Героїв Дніпра або Лівобережна, Дарниця, Чернігівська, Лісова, Харківська, Позняки, Осокорки.

Крім того, ми відповідаємо на ваші будь-які питання в онлайн-режимі.

Директор тел. (044) 227-99-50


Часті питання про Автошколу

Скільки навчатись в автошколі?

Тривалість навчання теорії - 3,5-4 місяці при формі навчання "Автошкола".

Які документи потрібні для автошколи?

Три фотокартки розміром 3 * 4 (кольорові або чорно-білі) та медичну довідку. Їх потрібно принести вже на перше заняття, але якщо до цього моменту у Вас їх ще немає, то крайній термін зробити це - до початку занять з водіння.

Скільки годин водіння в автошколі?

Зразковим навчальним планом підготовки водіїв транспортних засобів категорії "В" рекомендовано 40 годин, 2 з них це безпосередньо час на іспити в школі і ДАІ, тобто 40 годин на саме практичне навчання, або 20 занять по 1,5 години. Але ми не змушуємо курсантів брати в обов'язковому порядку всі ці 20 занять, всі  люди повністю індивідуальні, і з кожним курсантом обмовляється необхідна саме йому кількість уроків з водіння.

 

Рейтинг: 5/5 - 4 голосов
НовиниRSS
12 Мар
Інформація для учнів автошколи щодо карантину
11 Мар
Промокод для навчання на сайті Green Way для учнів автошколи
14 Апр
C Великоднем і травневими святами! Графік роботи автошколи на свята
14 Апр
Для Вашої зручності задавати питання щодо навчання Ви можете тепер по найпопулярнішим месенджера Viber, Whatsapp і Skype
5 Апр
Нові машини в автопарку автошколи Карат
2 Апр
Мотосезон передсезонна-запис !! Починаємо набір в групу на категорію А! Записатися на курси водіння мотоцикла (кат "А") можна за телефоном (44) 229-56-22
22 Фев
Курсанти з іногородньої реєстрацією Ви можете складати іспити в Кіеве.В зв'язку з вступ в дії постанови Кабміну, Ви можете здавати іспити не за місцем…
29 Дек
C новим 2017 роком і Різдвом Христовим! Графік роботи автошколи на свята
11 Дек
Онлайн оплата за послуги автошколи з можливістю розстрочки
27 Ноя
1 грудня автошколі Карат виповнюється 17 років! 17 років ми працюємо для Вас!