Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

До нас йдуть за знаннями, а не за правами!

Ми вже навчили 26700 водіїв і знаємо, про що говоримо!
Записатись на консультацію

Автошкола «Карат» в Києві

Водіння автомобіля для початківців та автокурси для складання на права

Бажання отримати права, щоб самостійно водити автомобіль, мотоцикл, будь-яку іншу авто- або мототехніку, рано чи пізно виникає майже в кожного. Це обумовлено як доступністю транспортних засобів, так і розвитком сучасної міської інфраструктури. Оскільки водіння є складним процесом, заздалегідь варто пройти навчання в автошколі, для чого має сенс записатися на уроки водіння автомобіля. Крім того, законодавством України передбачено, що отримати права відповідної категорії можна тільки після того, як майбутній водій завершить повний курс водіння автомобіля та складе іспити з теоретичної підготовки (на знання правил дорожнього руху) і практичне автоводіння. Важлива умова — водійські курси мають проходити в акредитованому закладі, оснащеному всім необхідним для навчання (обладнані класи, підготовлена навчальна техніка).

Цим умовам повністю відповідає автошкола «Карат» в Києві, яка за час свого існування вже встигла навчити понад 29 400 водіїв. До послуг тих, кому потрібне навчання водіння автомобіля:

Тривалість водійських курсів у Києві є невеликою. Пропонуються різні варіанти навчання, у тому числі можна брати додаткові уроки з навчання на водія тим, хто невпевнено почуває себе за кермом і бажає покращити вже наявні навички керування машиною. Навчання проходить максимально продуктивно, у тому числі доступні спеціальні уроки водіння для чайників, тобто для тих, хто навіть не уявляє себе, як їздити за кермом.

 

Стандарт+Онлайн
Від 9990 грн. до 30.08
Навчання водінню авто з МКП/АКП
Полный курс теории 104 часа
З навичками та правами
20 академічних годин практиці
1 подача автомобіля на іспит
Бензин і паливно-мастильні матеріали
Преміум лайт+ОНЛАЙН
15490 грн.
Навчання водінню авто з МКП/АКП
Полный курс теории 104 часа
Повний пакет водіння
40 академічних годин практиці
подача автомобіля на іспит
Бензин і паливно-мастильні матеріали
Преміум безліміт+ОНЛАЙН
15990 грн.
Навчання водінню з МКП/АКП
Полный курс теории 104 часа
Повний курс водіння
40 академічних годин практиці
подача автомобіля на іспит
Бензин і паливно-мастильні матеріали

Київська авто-мотошкола «Карат»

У 1999 році в Києві відкрилася автошкола «Карат», що пропонує навчання водінню категорій «А», «А1» і «В».

За історію свого існування автошкола «Карат» закріпила за собою провідні позиції серед кращих київських автошкіл. В її арсеналі є спеціально розроблені індивідуальні методики навчання, атестований персонал автошколи і сучасне технічне оснащення класів. Наша школа є однією з найбільш інноваційних шкіл Києва, яка знаходиться в постійному процесі вдосконалення матеріально-технічної бази і впровадження в процес навчання новаторських технологій та ідей.

На сьогоднішній день автошкола «Карат» має Акредитацію в ДСЦ (Державному сервісному центрі), підтвердила свою акредитацію в 2016 році).

Філії школи «Карат» розташовані в найбільш густонаселених районах Києва - на Позняках, Осокорках, Троєщині, Оболоні. Кожна з філій обладнаний сучасними комп'ютерними класами з сучасними програмами з вивчення правил дорожнього руху, авто - тренажерами, інтерактивними дошками. Умови, надані школою «Карат» надають своїм учням і курсантам відмінну можливість для швидкого і кваліфікованого навчання та успішного складання іспитів у ДАІ.

Інструктори та викладачі автошколи Києва «Карат» отримали відповідну атестацію в ДАІ, що підтверджує їх кваліфікацію. Автопарк школи «Карат» налічує понад 50 моделей автомобілів, серед яких вітчизняні та зарубіжні автомобілі з механічною і автоматичною коробкою передач 2012-2016 років.

№ группы Место проведения Дата начала Наличие мест Акция
937 Премиум
20.01.2021
Мало
13990 грн.акция
Залишити заявку
Так-же Вы можете позвонить по тел.:
(44)592-0-592
939 Премиум
21.01.2021
Мало
13990 грн.акция
Залишити заявку
Так-же Вы можете позвонить по тел.:
(44)592-0-592
938 Премиум
22.01.2021
Мало
13990 грн.акция
Залишити заявку
Так-же Вы можете позвонить по тел.:
(44)384-0-384

Наше головне завдання - надати учневі необхідні знання та практичні навички для успішної здачі учнем іспиту в МРЕВ ДАІ. Навчання в нашій автошколі дозволяє випускнику відчувати себе впевнено і безпечно на дорогах міста, вільно маневрувати в потоці автомобілів і знаходити правильні шляхи вирішення найскладніших завдань (пробки, перехрестя тощо.).

Автошкола «Карат»: індивідуальний підхід до кожного учня.

Наші викладачі та інструктора в процесі навчання використовують індивідуальний підхід до кожного учня, враховуючи його графік роботи / навчання, особисті справи, особливості особистості та ін. Такий підхід кардинально відрізняється від стандартних автошкіл, що пропонують загальну систему навчання для кожного учня.

Саме тому, ми прагнемо забезпечити вільний графік навчання для наших курсантів, щоб кожен з учнів міг відвідувати школу в будь-який зручний час для курсантів формату «Преміум». Автошкола рада бачити вас щодня: в будні з 10:00 до 21:00, і в вихідні з 10:00 до 18:00.

Викладачі максимально зрозуміло з наочними прикладами пояснюють премудрості ПДР і ОБДД. Для кращого засвоєння матеріалу використовуються загальноприйняті методики і власні розробки, які надають ефективний вплив на процес освоєння навчального матеріалу.

Вся програма навчання в автошколі складається не тільки з лекцій, але також включає:

І це ще не все: в процесі навчання використовується нова програма європейського рівня, яка дійсна в 57 країнах. Дана методика робить сприйняття матеріалу набагато більш швидким і ефективним, особливо в порівнянні зі звичайною стандартною програмою: вивчення правил дорожнього руху дається учням набагато простіше, матеріал запам'ятовується легше і з успіхом застосовується на практиці.

Автошкола «Карат»: гарантії учням

Ми можемо гарантувати своїм учням безпроблемну здачу іспитів в ДАІ, якщо звичайно учень має достатньо бажання для освоєння нових знань, а ми в свою чергу забезпечимо йому професійну підготовку.

Ми забезпечуємо своїм учням не тільки значний багаж знань, але і гарантуємо йому набуття нових навичок, які забезпечать йому можливість відчувати себе максимально впевнено на дорогах міста, незалежно від обставин.

На сайті нашої автошколи в Києві Ви знайдете інформацію не тільки про ціни та послуги, а й добірку матеріалів для вдосконалення своїх навичок водіння. Ми плекаємо щирі сподівання на те, що Ви зробите правильний вибір в підборі школи. На нашому сайті надана вся інформація про школу, яка допоможе відповісти на всі запитання.

Ми сподіваємося, що знайомство зі школою «Карат», що почалося із загальною інформацією на сайті, буде мати своє продовження в майбутньому, і ми побачимо Вас в списку наших курсантів.

«Карат» - загальновизнаний лідер на ринку кращих шкіл в г. Киев!

«Карат» - гарантія отримання прав в автошколі-лідері України.

З повагою, співробітники школи «Карат»

Ні цвяха, ні жезла!

За допомогою телефонів, зазначених на нашому сайті, Ви можете задати будь-які питання і провести попередній запис в школу.

Автошкола відкрита для Вас сім днів на тиждень!

Якщо у Вас є бажання навчатися в нашій школі, то Ви можете прийти до нас за вказаною адресою і дізнатися про нас трохи більше, ніж загальні відомості, надані на сайті.

Поспілкуватися з директором та викладачами.

Задати питання щодо вартості навчання і отримати чесні відповіді на всі Ваші запитання Ви можете за телефонами:

Ми чекаємо Вас в школі «Карат» щодня:

Автошкола Карат поруч з Вашим будинком. Зверніть увагу, що класи автошколи знаходяться в декількох районах Києва.

Зручне розташування автошколи в районі Деснянський, Дарницький, Оболонський, тому автошкола «Карат» ідеально підходить для жителів масивів: Троєщина, Лісовий, Воскресенка, Дарниця, Райдужний, Оболонь, Мінський, Виноградар, Харківський масив, Позняки, Осокорки, р-н Виноградар.

Також не варто упускати можливість пройти навчання в автошколі тим, хто проживає в районі станцій метро Петрівка, Оболонь, Мінська, Героїв Дніпра або Лівобережна, Дарниця, Чернігівська, Лісова, Харківська, Позняки, Осокорки.

Крім того, ми відповідаємо на ваші будь-які питання в онлайн-режимі.

Директор тел. (044) 227-99-50


Часті питання про Автошколу

Скільки навчатись в автошколі?

Тривалість навчання теорії - 3,5-4 місяці при формі навчання "Автошкола".

Які документи потрібні для автошколи?

Три фотокартки розміром 3 * 4 (кольорові або чорно-білі) та медичну довідку. Їх потрібно принести вже на перше заняття, але якщо до цього моменту у Вас їх ще немає, то крайній термін зробити це - до початку занять з водіння.

Скільки годин водіння в автошколі?

Зразковим навчальним планом підготовки водіїв транспортних засобів категорії "В" рекомендовано 40 годин, 2 з них це безпосередньо час на іспити в школі і ДАІ, тобто 40 годин на саме практичне навчання, або 20 занять по 1,5 години. Але ми не змушуємо курсантів брати в обов'язковому порядку всі ці 20 занять, всі  люди повністю індивідуальні, і з кожним курсантом обмовляється необхідна саме йому кількість уроків з водіння.

 

Рейтинг: 5/5 - 4 голосов
НовиниRSS
12 Мар
Інформація для учнів автошколи щодо карантину
11 Мар
Промокод для навчання на сайті Green Way для учнів автошколи
14 Апр
C Великоднем і травневими святами! Графік роботи автошколи на свята
14 Апр
Для Вашої зручності задавати питання щодо навчання Ви можете тепер по найпопулярнішим месенджера Viber, Whatsapp і Skype
5 Апр
Нові машини в автопарку автошколи Карат
2 Апр
Мотосезон передсезонна-запис !! Починаємо набір в групу на категорію А! Записатися на курси водіння мотоцикла (кат "А") можна за телефоном (44) 229-56-22
22 Фев
Курсанти з іногородньої реєстрацією Ви можете складати іспити в Кіеве.В зв'язку з вступ в дії постанови Кабміну, Ви можете здавати іспити не за місцем…
29 Дек
C новим 2017 роком і Різдвом Христовим! Графік роботи автошколи на свята
11 Дек
Онлайн оплата за послуги автошколи з можливістю розстрочки
27 Ноя
1 грудня автошколі Карат виповнюється 17 років! 17 років ми працюємо для Вас!