Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Нові правила прийому практичного іспиту в сервісному центрі з 17 липня 2020 року.

17.07.2020

Нові правила прийому практичного іспиту в сервісному центрі з 17 липня 2020 року.

 

Міністерство внутрішніх справ України 22 травня 2020 року наказом N408 затвердило внесення змін до прийому практичного іспиту. Починаючи з 17 липня 2020 року сервісні центри МВС зобов'язані приймати іспит з водіння виключно в два етапи з обов'язковою відеофіксацією процесу іспиту. І якщо раніше від відеофіксації учень міг відмовитися, то в зв'язку з новими правилами, в разі відмови від фіксації, іспит у учня не буде прийнятий. Ще одним нововведенням вводяться тимчасові рамки практичного тестування. Іспит на автодромі розрахований не менше 10 хвилин, а в міських умовах не менш ніж 20 хвилин. Загальна тривалість іспиту з водіння не повинна бути більше 60 хвилин.

 

Відповідно до цих вимог іспит з практичної частини істотно ускладнився.

 

На думку керівництва головного сервісного центру МВС нові зміни суттєво зменшить кількість водіїв з відсутністю знань і навичок і дозволить знизити аварійність на дорогах України.

 

Як це позначиться на учнях автошкіл? Можемо припустити, що ряд автошкіл, які раніше скорочували кількість практичних уроків до 8-10, замість нормативних 20 уроків, почнуть надавати повний обсяг занять. Або закриються. Так як низький відсоток здачі іспиту в сервісному центрі учнями автошколи, прямо впливає на роботу автошколи. У разі великого відсотка учнів які не склали іспит з першого або другого разу, викладача і інструктора автошколи позбавляють атестата, і відправляють на переатестацію. Якщо у автошколи не вистачатиме атестованих інструкторів, автошколі припиняють акредитацію і автошкола протягом місяця повинна переатестувати або знайти нових інструкторів, щоб заповнити прогалини в педагогічному складі. Тому автошколи не випускатимуть учнів як раніше, без внутрішніх іспитів, так як це буде прямо впливати на подальшу долю навчальної організації.

 

Учням необхідно підготуватися відповідальніше до іспиту з водіння і не сподіватися на те що пронесе. Бо якщо раніше можна було до автоматизму відточити до ідеалу виконання маневрів на порожньому автодромі, то з липня 2020 року, навичок водіння на автодромі буде недостатньо. Для успішного складання іспиту, мінімальний курс водіння повинен бути не менше 40 годин, а в зв'язку з нововведеннями не менше 50 годин. Тому якщо плануєте здавати іспити в найближчим часом, відпрацюйте зі своїм інструктором все елементи автодрому, то підніміть навички водіння в умовах міського руху. На сайті головного сервісного центру, Ви можете знайти навчальні маршрути на яких проводиться другий етап тестування з водіння в режимі міста. Рекомендується ознайомитися з маршрутами до іспиту і по можливості відпрацювати можливі маршрути з інструктором автошколи.
У зв'язку з введенням тимчасових рамок на прийняття іспиту з водіння і карантинними обмеженнями, в сервісних центрах введена обов'язкова реєстрація в електронній черзі, для уникнення скупчення великої кількості людей в сервісному центрі. У зв'язку з цим пропускна здатність сервісних центрів з травня 2020 року суттєво знизилася. І якщо до карантину сервісний центр за один день приймати до 150-200 учнів, на сьогоднішній день кількість знизиться в 3-4 рази і вже викликало чергу бажаючих здати іспит в сервісному центрі. Тому якщо Ви плануєте здавати іспит найближчим часом, враховуйте завантаженість сервісних центрів в зв'язку з нововведеннями. Реєструйтеся в електронній черзі на сайті головного сервісного центру і записуйтеся на тестування завчасно. Так як без попереднього запису через електронну чергу, не приймають документи і іспити в сервісному центрі, а так-же не видають посвідчення водія.

 

Змін в прийомі теоретичної частини в 2020 році немає. Як і раніше іспит складається з 20 питань. Допускається не більше двох помилок в квитку. У разі якщо допущених помилок більше трьох, іспит вважається не зданим і учень приходить на перездачу. Перездача призначається через 5 днів на 6, не рахуючи дня здачі.

 

Рейтинг: 5/5 - 3 голосов
Помилка введення імені
Помилка введення номера
Виберіть місце навчанняКоментарі (0)

Залишити коментар

Не заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"