Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Як відновити свідоцтво про закінчення автошколи

23.10.2019

Давайте розберемося які документи видає автошкола після закінчення автошколи, і для чого вони Вам будуть потрібні.

 
Свідоцтво про закінчення автошколи. Видається після успішного проходження курсу навчання і здачі внутрішніх іспитів. Найчастіше передається автошколою в сервісний центр, для Вашої здачі іспитів. Після успішного складання іспиту в сервісному центрі, Ви отримуєте його на руки разом з водійським посвідченням. Хочемо зазначити, що з листопада 2019 року паперова версія не буде видаватися автошколами, а буде присвоюватися електронне свідоцтво.
 
 
Медична довідка щодо придатності до керування транспортними засобами, аналогічно передається в СЦ і отримуєте разом з правами і свідченням про закінчення автошколи.
 
 
Екзаменаційна картка з відмітками сервісного центру про видачу посвідчення. Але з середини 2019 року дана картка втратила свою актуальність, і більш не видається.
 
Що стосується терміну придатності виданого свідоцтва про закінчення курсів водіїв, то свідоцтва видані до листопада 2019 дійсні 2 роки не залежно від того, що попередній термін вказано на 10 років. Видані після листопада 19 років 2 роки з дати присвоєння, враховуйте цей факт, адже якщо не складете іспит в сервісному центрі в встановлені терміни, то Вам потрібно буде проходити повторний курс навчання в автошколі.

Що робити при втраті документів? Як відновити втрачені документи з автошколи?

Якщо Вами було втрачено паперове свідоцтво про закінчення автошколи, але Ви вже здавали іспит в сервісному центрі і отримали посвідчення водія, вам не потрібно свідоцтво про закінчення автошколи. Так-же нагадаємо, що з листопада 2019 року паперові свідоцтва скасовані, Вам дане свідоцтво буде не потрібно, воно відразу буде в електронній базі і прив'язане до Ваших документів.
 
Якщо Ви загубили медичну довідку, Вам потрібно буде звернутися в медичну комісію для повторного проходження комісії і отримання нової меддовідки.
 
Якщо ж були загублені водійські права, Вам необхідно прибути в сервісний центр з паспортом, кодом, що діє медичною довідкою і отримати дублікат водійських прав.

Рейтинг: 3/5 - 2 голосов
Помилка введення імені
Помилка введення номера
Виберіть місце навчанняКоментарі (0)

Залишити коментар

Не заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"