Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Мотошкола в Києві

Що потрібно для навчання їзди на мотоциклі

Навантаження на дороги загального користування, що постійно збільшується, усе частіше призводить до утворення пробок, у яких доводиться витрачати багато часу. Недивно, що все більше людей відкривають для себе переваги двоколісного транспорту й пересідають з автомобіля на мотоцикл. Маючи високу мобільність, мотоцикли дають можливість спокійно переміщуватися дорогою загального користування, міськими вулицями та вузькими проїздами. Будь-який досвідчений байкер без проблем зможе об'їхати скупчення машин, крім того, маневреність двоколісної техніки дозволяє легко переміщуватися в міжряддях, перелаштовуватися з ряду в ряд, здійснювати обгони, швидко діставатися місця призначення.

Єдиним обмеженням для охочих засвоїти практику водіння мотоцикла є необхідність отримати права категорії А. Щоб відкрити відповідну категорію, варто пройти курси водіння мотоцикла в мотошколі в Києві «Карат».

Наша автошкола категорії А дає можливість повністю пройти курси водіння мотоцикла в Києві. Після цього можна відкрити категорію А в Києві, щоб управляти будь-якими мотоциклами, у тому числі оснащеними бічним причепом (із коляскою).

Навчання в автошколі на категорію А в Києві має безліч переваг:

 • вільне володіння будь-якою двоколісною технікою, що має схоже керування (скутер, мопед);

 • можливість брати в тимчасове користування двоколісну техніку за кордоном (видаються права на мотоцикл нового типу, визнані в багатьох країнах світу);

 • можливість не складати іспит із теорії, якщо вже відкрита категорія В;

 • уроки їзди на мотоциклі в Києві проводяться під наглядом досвідчених інструкторів, що мають відповідну кваліфікацію;

 • повноцінна теоретична підготовка для складання іспиту з теорії;

 • здійснення навчання водіння на мотоциклі на новій справній техніці, спеціально адаптованій для цього.

Пропонуються різні курси мотоциклістів у Києві, вибрати які можна безпосередньо на сайті мотошколи. Так, є такі, які враховують наявність навичок практичного водіння, наприклад, якщо в майбутнього мотоцикліста вже є непогана підготовка.

Які курси водіння мотоцикла в Києві вибрати

На сайті мотошколи «Карат» указуються ціни на різні курси водіїв категорії А. Можна вибрати для себе найбільш прийнятний варіант, а також підібрати індивідуальний графік занять. Стандартні курси водіння категорії А включають 100 годин лекцій.

Безпосередньо уроки їзди на мотоциклі проходять із використанням підготовленої техніки: Geon Pantera 2, Bajaj Pulsar NS 125, що є найближчим аналогом популярної серії мотоциклів Yamaha YBR. Курси водіння мотоцикла в Києві проводяться на спеціальних закритих майданчиках. Отримані навички мотоводіння допоможуть упевнено керувати будь-якою двоколісною технікою з двигуном об'ємом від 50 см3.

Пропонується доступна ціна на права категорії А в разі проходження повного курсу (теорія та практика). Також можливе окреме навчання теорії. Якщо потрібні курси мотоводіння, можна обрати тільки практичне мотонавчання, що включає 10 занять.

Здійснюється і перепідготовка, яка містить курси мотоциклістів у Києві, щоб здати на права категорії А, маючи відкритою категорію В (10 уроків мотонавчань).

Указані курси мотошколи категорії А проводяться у весняно-осінній період.

Якщо ви поки що не впевнені в необхідності на мотокурсів, ніщо не заважає замовити пробне заняття. Після нього можна буде остаточно сформувати свою думку щодо курсів керування мотоциклом.

Ще один цікавий варіант — курс мотодень, у якому пропонуються 3 години практичних занять. Він підходить для тих, кому потрібні уроки водіння мотоцикла з метою швидко відновити навички після тривалої перерви.

Можливе навчання їзди на мотоциклі і в зимовий період (із листопада до березня). Якщо потрібна категорія А, ціна повного зимового курсу не буде високою. Те саме стосується вартості перепідготовки взимку (ціна категорії А при відкритій В).

Навчання водіння на категорію А в зимовий час проводиться на критому мотодромі, у весняно-осінній період — на відкритому.

На що варто звернути увагу при навчанні на категорію А

Охочі записатися до школи водіння мотоциклів часто ставлять однотипні питання, серед яких найбільш поширеними є такі:

 1. Із якого віку можна водити мотоцикл?

В Україні керування мотоциклом можливе від 16 років за умови, що техніка оснащена двигуном менше ніж 350 см3. Якщо цей показник вищий, кататися на такому байку можна тільки після досягнення 18 років.

 1. Які курси категорії А вибрати для впевненого керування мотоциклом?

Уроки їзди на мотоциклі в Києві підійдуть для тих, хто поставив собі за мету навчитися керувати ним із нуля. Більшість базових курсів містять навчання їзди на мотоциклі з освоєнням усіх необхідних навичок, включаючи правильну посадку, виконання всіх основних видів маневрів, у тому числі розгін, гальмування та проходження поворотів. Також приділяється увага підготовці техніки, розбираються всі особливості водіння та експлуатації.

Охочим покращити свій стиль їзди, набути правильних навичок реагування на зміну дорожньої ситуації краще вибрати спеціальні мотокурси в Києві, наприклад, навчання екстремального водіння.

 1. Чи можна записатися на мотокурси, щоб отримати права, не маючи відкритих категорій?

Для охочих отримати права категорії А ціна не є визначальним чинником, оскільки без навчання в мотошколі не обійтися. Для отримання водійських прав треба складати два іспити — із теоретичних знань і практичне водіння. Без відповідної підготовки зробити це буде складно. Крім того, уроки водіння на мотоциклі в автошколі дають можливість упевнено відчувати себе на іспитах, оскільки навчання передбачає розбирання різних дорожніх ситуацій, що неодноразово зустрічаються в екзаменаційних білетах.

 1. Чи можна навчатися на власному мотоциклі?

Усе залежить від мотошколи в Києві. Деякі з них дозволяють навчатися на своїй техніці. Проте при складанні іспиту практичного водіння існує ризик, що інспектори стануть чіплятися до таких учнів, тому краще, щоб навчання проходило на техніці, наданій школою мотоциклістів.

Де краще записатися на мотокурси в Києві

Якщо потрібна автошкола для їзди на мотоциклі, рекомендованим варіантом стане навчання в нашому закладі. Мотошкола «Карат» — це місце, де ви зможете отримати всю необхідну підготовку для подальшого успішного складання іспиту й отримання прав. Наші переваги:

 • великий вибір мотокурсів;

 • доступна вартість занять;

 • зручне розташування.

Щоб записатися на курси й дізнатися, скільки коштує мотошкола, рекомендуємо зв'язатися з нашими фахівцями за номерами телефонів, указаними на сайті. Зверніть увагу, що вартість занять у нашій мотошколі може змінюватися. Постійно пропонуються різні акційні пропозиції, ознайомитися з якими можна у відповідному розділі сайту.

Багато колишніх учнів автошколи залишили позитивні відгуки. Усі мотокурси складені з урахуванням поточних реалій і повністю відповідають сучасним вимогам, що висуваються до тих, хто вирішив відкривати категорію А. Школа розташована в найближчій доступності від зупинок громадського транспорту. Вона є однією з найбільш популярних у Києві.

 

Навчання проводиться на мотоциклах 2018 р.в. Geon Pantera 2, аналог Yamaha YBR.

Ціна прав категорії А, скільки коштує навчання на мотоциклі?  

Ціна повного курсу на категорию "А" - 4490 гривень (акційна пропозиція до 31.03 курс навчання всього  4490 грн.  замість 5990 грн.!)

Ціна перепідготовки (накатка, для здачі с кат "В" на "А") - 4000 гривень. (акційна пропозиція с 09.01 до 31.03.2019  курс перепідготовки всього за 3500 грн.!)

Чекаємо Вас! УВАГА! Повні умови акції Ви зможете дізнатися і записатися в мотошколу по телефону +38(066)139-4444.(44)229-56-22 .

* Увага акція дійсна тільки на філіях автошколи з Преміум-форматом навчання. 

Можливі акційні пропозиції Ви зможете побачити в розділі АКЦІЇ

За більш детальною інформацією, звертайтеся в мотошколу по телефону +38 044 229-56-22, +38(066)139-4444

Основний майданчик нашої мотошколы знаходиться за адресою м. Київ, ул. Куренівська 16-в (метро Петрівка, р-н Ашана.Эпіцентра) 

Додаткові майданчики для проведення занять є в районах:

 • Позняки
 • Осокорки
 • Дніпровська набережна (Оболонь)

Часті запитання про мотошколу 

Зі скількох років можна водити мотоцикл?

Водити мотоцикл в Україні можна з 16 років, якщо об'єм його двигуна становить до 350 куб.см. Якщо об'єм більше 350, то водити такий мотоцикл можна тільки після досягнення 18 років.

Які курси водіння на мотоциклі мені вибрати, щоб впевнено ним керувати?

Для того, щоб зрозуміти, які курси вам підійдуть найкраще, для початку рекомендується визначитися з метою курсів. А саме, що ви хочете отримати. Якщо мета навчитися з нуля водити мотоцикл, то підійде більшість базових курсів з водіння мотоциклів. Якщо навички водіння вже є і хочеться поліпшити стиль, вміння орієнтуватися в екстрених ситуаціях на дорозі, то рекомендується проходити спеціалізовані курси або курси з екстремального водіння.

Чи можна відкрити категорію на мотоцикл, якщо у мене ще немає жодної відкритої категорії?

Для того, щоб відкрити всі необхідні категорії, в першу чергу слід пройти навчання в автошколі. Наприклад, записатися на навчання в автошколу, де навчають водінню на категорію А. Потім добре здати іспит, після чого перевипустити права. Як правило, якщо відмінно здана категорія В, то категорію А ставлять автоматично.

Чи можу я проходити мотокурси на своєму мотоциклі?

Це залежить від конкретної мотошколи. В одних місцях дозволять здавати на своєму. В інших будуть рекомендувати здавати на мотоциклі від самої мотошколи. Плюс, в цьому випадку також є нюанси при здачі іспиту на права. Іноді до цього можуть чіплятися.

 

Рейтинг: 5/5 - 1 голосовНе заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"