Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Мотошкола Київ, мото курси

Навчання водіння проводиться з весняного сезону по осінній. В зимовий час навчання не здійснюється.

Початок навчання на категорію А в 2019 році з 15.01.2019 повний курс теорії та практики, курс перепідготовки почнеться не раніше ніж з 01.03 і буде залежати від погодних умов.

Навчання в мотошколі та отримання прав

Збільшення автомобілів на дорогах призводить до утворення заторів. Тому все більше і більше людей пересідають з автомобіля на мотоцикл. Цей транспортний засіб має таку властивість, як мобільність. Якщо немає потреби в перевезенні масивних вантажів, то мотоцикл - непоганий варіант пересування на дорогах. Але для управління їм необхідний про наявність прав категорії А. Можна відкрити категорію А, пройшовши навчання на категорію А в нашій мотошколе.

Переваги відкриття категорії А

Слід відразу сказати, що права категорії А дозволять вам керувати будь-якими мотоциклами. Сюди входять як звичайні мотоцикли, так і мотоцикли з колясками. Також ви зможете водити транспортні засоби, оснащені бічними причепами. Після проходження навчання, категорія А дасть вам ряд переваг.

 1. Подорожуючи за кордоном, ви зможете без проблем взяти в прокат мотоцикл, скутер або моторолер. А це набагато зручніше, ніж оглядати визначні пам'ятки пішки.
 2. Пройшовши навчання, ви станете власником прав категорії А нового зразка, які визнаються в 143-х країнах світу.
 3. Якщо ви вже вчитеся на будь-яку категорію, ви зможете відкрити категорію А, здавши тільки водіння. Теоретична частина здається один раз на дві категорії.

Невелике уточнення: Ви будете позбавлені від здачі теоретичного іспиту, якщо у вас відкрита категорія В.

Помилка введення імені
Помилка введення номера
Виберіть місце навчання

Особливості навчання на категорію А

Перш ніж почати навчання, необхідно вибрати мотошколу. Звертаючись до нас, ви можете отримати:

 1. Відмінну підготовку до здачі іспиту (як до ПДР категорії А, так і до практичної частини).
 2. Інструкторів, що володіють високою кваліфікацією.
 3. Легкі, а головне - справні мотоцикли.
 4. Оптимальні умови ремонту, зберігання, вибору транспортних засобів.
 5. Наявність різних курсів навчання, з цінами на які можна ознайомитися в нашому прайс-листі.
 6. Вибір найбільш зручного для себе графіка занять.

Навчання теорії на категорію А у нас таке ж, як і на категорію В. Курс складається з 100 годин лекцій. Для відпрацювання практичної частини використовуються мотоцикли Yamaha і Geon Pantera 2. Особливість полягає в тому, що заняття проводяться на закритих майданчиках. Завершивши навчання, категорія А дасть вам можливість майстерно керувати будь-яким мототранспортом з об'ємом двигуна понад 50 куб

Навчання водінню мотоцикла проводиться на кількох навчальних майданчиках мотошколи на Оболоні, і на Позняках, Осокорках.

Навчання проводиться на мотоциклах 2018 р.в. Geon Pantera 2, аналог Yamaha YBR.

Ціна прав категорії А, скільки коштує навчання на мотоциклі?  

Ціна повного курсу на категорию "А" - 4490 гривень (акційна пропозиція до 31.03 курс навчання всього  4490 грн.  замість 5990 грн.!)

Ціна перепідготовки (накатка, для здачі с кат "В" на "А") - 4000 гривень. (акційна пропозиція с 09.01 до 31.03.2019  курс перепідготовки всього за 3500 грн.!)

Чекаємо Вас! УВАГА! Повні умови акції Ви зможете дізнатися і записатися в мотошколу по телефону +38(066)139-4444.(44)229-56-22 .

* Увага акція дійсна тільки на філіях автошколи з Преміум-форматом навчання. 

Можливі акційні пропозиції Ви зможете побачити в розділі АКЦІЇ

За більш детальною інформацією, звертайтеся в мотошколу по телефону +38 044 229-56-22, +38(066)139-4444

Основний майданчик нашої мотошколы знаходиться за адресою м. Київ, ул. Куренівська 16-в (метро Петрівка, р-н Ашана.Эпіцентра) 

Додаткові майданчики для проведення занять є в районах:

 • Позняки
 • Осокорки
 • Дніпровська набережна (Оболонь)

Часті запитання про мотошколу 

Зі скількох років можна водити мотоцикл?

Водити мотоцикл в Україні можна з 16 років, якщо об'єм його двигуна становить до 350 куб.см. Якщо об'єм більше 350, то водити такий мотоцикл можна тільки після досягнення 18 років.

Які курси водіння на мотоциклі мені вибрати, щоб впевнено ним керувати?

Для того, щоб зрозуміти, які курси вам підійдуть найкраще, для початку рекомендується визначитися з метою курсів. А саме, що ви хочете отримати. Якщо мета навчитися з нуля водити мотоцикл, то підійде більшість базових курсів з водіння мотоциклів. Якщо навички водіння вже є і хочеться поліпшити стиль, вміння орієнтуватися в екстрених ситуаціях на дорозі, то рекомендується проходити спеціалізовані курси або курси з екстремального водіння.

Чи можна відкрити категорію на мотоцикл, якщо у мене ще немає жодної відкритої категорії?

Для того, щоб відкрити всі необхідні категорії, в першу чергу слід пройти навчання в автошколі. Наприклад, записатися на навчання в автошколу, де навчають водінню на категорію А. Потім добре здати іспит, після чого перевипустити права. Як правило, якщо відмінно здана категорія В, то категорію А ставлять автоматично.

Чи можу я проходити мотокурси на своєму мотоциклі?

Це залежить від конкретної мотошколи. В одних місцях дозволять здавати на своєму. В інших будуть рекомендувати здавати на мотоциклі від самої мотошколи. Плюс, в цьому випадку також є нюанси при здачі іспиту на права. Іноді до цього можуть чіплятися.

 

Рейтинг: 5/5 - 1 голосовНе заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"