Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Блог RSS

Донедавна автомобілістів найбільше цікавило, чи законно їздити на нерозмитненому авто. Пройшло не так багато часу, і порядок денний змінився. З жовтня 2021 року почало діяти нове правило. Тепер водіям доведеться засвоїти, коли в Україні потрібно їздити з увімкненими фарами.

Читати далі →

Як правило, заміна посвідчення водія відбувається нечасто. Це доводиться робити через 2 роки після отримання перших прав, а потім кожні 30 років після закінчення терміну дії попереднього документа. Проте в особливих випадках доводиться проводити перереєстрацію посвідчення водія у зв'язку зі зміною прізвища, втратою паперів, їх непридатністю або крадіжкою.

Читати далі →

Зі скільки років можна здавати на права в Україні — найпопулярніше питання в Інтернеті, яке цікавить багатьох людей різної вікової категорії. Більшість мріє отримати посвідчення водія, щоб керувати власним автомобілем чи мотоциклом, інші хочуть підвищити категорію та навчитися їздити на великих машинах. Насамперед це зручно, коли поспішаєш на роботу, нараду, відводиш дитину в садок/школу, на гурток тощо, і сподіватися на громадський транспорт буває безглуздо. По-друге, ще в дитинстві багато хто з нас визначає своє майбутнє, пов'язане з автотранспортом. Водій на сьогодні є однією з найпопулярніших професій. Спостерігаючи за дорослими, діти мріють, як матимуть свободу пересування та займатимуться улюбленою справою. У зв'язку з цим часто виникає питання, з якого віку можна вчитися в автошколі на права.

Читати далі →

У період пандемії багато хто по-справжньому усвідомив цінність особистого транспортного засобу. В Україні, як і в інших країнах світу, під час дії карантинних обмежень багато підприємств працюють в обмеженому режимі. Це рідко стосується державних установ, але в окремих ситуаціях навіть у разі можливий перехід на дистанційне обслуговування. Так, наприклад, сервісні центри МВС на якийсь час припиняли проведення практичних іспитів. Через це водії-початківці не могли отримати посвідчення. Сьогодні проблему вирішено. Автомобілістам, яких цікавить, як отримати або змінити права під час карантину, рекомендується зв'язатися з черговим сервісним центром МВС у своїй галузі.

Читати далі →

Автомобільна індустрія в усьому світі почала поступовий перехід з двигунів внутрішнього згорання до електричних моторів. На цей момент вважається, що такі транспортні засоби є екологічнішими. У зв'язку зі збільшенням на дорогах електрокарів доводиться змінювати ПДР та у посиленому темпі розвивати спеціальну інфраструктуру. На це йде велика кількість ресурсів та часу. Проте уряди провідних держав світу всіляко стимулюють своїх громадян відмовитися від традиційних транспортних засобів. Починаючи з 2020 року, іноді можна помітити зелені номери на машинах в Україні. Подібні моделі автомобілів з'явилися в країні раніше, але відповідні закони були ухвалені не так давно.

Читати далі →

Новий закон про права водія 2021 передбачає багато змін, що стосуються як форми документа, так і інформації, що вказується в ньому. Бланки водійських посвідчень було затверджено лише у 2020 році. До цього у багатьох сервісних центрах МВС видавалися паперові «книжки» старого зразка. Українці, які лише планують стати водіями, зіштовхнуться з особливостями оформлення прав уперше. Нововведення не стосуються автовласників, які отримали посвідчення раніше. Зміни продиктовані необхідністю відповідності документів міжнародним нормам. У зв'язку з цим також було оновлено форму технічного паспорта на транспортний засіб. Документи нового зразка є дійсними на території Європи.

Читати далі →

Бажання отримати права, з метою мати можливість самостійно керувати ТЗ, виникає практично у кожної людини. Цьому сприяє доступність автомобілів та іншої мототехніки та розвиток сучасної міської інфраструктури. Водіння — складний процес, який потребує певних навичок, яким пропонує навчитися спеціалізований навчальний заклад автошкола. І тут постає цілком логічне питання: «Зі скільки років можна здавати права на мотоцикл, у скільки років можна здати на права на мопед, чи можна здати на категорію А1 в 15 років?» і т. д.

Читати далі →

З липня 2020 року внесени зміни у порядок приймання іспиту у сервісних центрах МВС

Читати далі →

Безпека - головне право на дорозі. Інтенсивний рух в місті, водіння при несприятливих погодних умовах, у нічний час доби - все це вимагає колосального досвіду, навичок водіння і знання ПДР. Правила безпечного водіння повинні завжди враховуватися водієм в будь-яких ситуаціях. Їх дотримання дозволить виключити ймовірність аварійної ситуації, зберегти в цілісності транспортний засіб і людські життя.

Читати далі →

Не заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"