Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Блог RSS

З липня 2020 року внесени зміни у порядок приймання іспиту у сервісних центрах МВС

Читати далі →

Безпека - головне право на дорозі. Інтенсивний рух в місті, водіння при несприятливих погодних умовах, у нічний час доби - все це вимагає колосального досвіду, навичок водіння і знання ПДР. Правила безпечного водіння повинні завжди враховуватися водієм в будь-яких ситуаціях. Їх дотримання дозволить виключити ймовірність аварійної ситуації, зберегти в цілісності транспортний засіб і людські життя.

Читати далі →

Термін дії водійського посвідчення закінчився що робити? Розкладемо по полицях як замінити посвідчення водія після закінчення терміну дії

Читати далі →

При здачі практичної частини іспиту, майбутні водії нерідко припускаються помилок. Щоб отримати права, кількість цих промахів не повинно перевищувати п'яти. Якщо ви перевищите цей ліміт, отримаєте автоматично позначку про не здача. В подальшому до повторного іспиту вас допустять тільки через тиждень. Щоб цього уникнути, уважно вивчіть найбільш поширені помилки при здачі міста в ДАІ, на що інструктори звертають найбільш пильну увагу.

Читати далі →

Порівнюючи ціни на автомобілі в Україні і закордоном, можна зрозуміти, чому попит на іноземні транспортні засоби настільки високий. У країнах Європи можна легко купити авто в хорошому технічному стані на 2500-3000 євро. В Україні все частіше на вулицях можна зустріти іномарки на закордонних номерах. Розмитнення їх обходиться дуже дорого, тому водії вибирають більш прості і доступні варіанти, що дозволяють їздити на такому транспорті без сплати штрафів. Нерозмитнені машини в Україні - не рідкість, але важливо розуміти, як придбати і легально управляти ними не порушуючи закон.

Читати далі →

В Україні категорію А можна відкривати з 16-річного віку. При наявності водійського посвідчення, що дозволяє їздити на легкових автомобілях, отримати можливість керувати мотоциклом або мопедом стає простіше в рази.

Читати далі →

Чи потрібно отримувати права для водіння мопеда? Якщо задати таке запитання водіям, частина з них, оперуючи застарілою інформацією, відповість негативно - і помилиться.

Читати далі →

Законодавство України періодично піддається змінам. Тому важливо регулярно відслідковувати нововведення всім водіям і тим, хто планує проходити навчання в автошколі. Перед тим як записатися на курс, уважно вивчіть всі категорії прав і підкатегорії: з якого віку їх можна отримати і яким видом транспортних засобів можна управляти, маючи ту чи іншу категорію водійських прав.

Читати далі →

Є таке прислів'я - "Все нове, це добре забуте старе". Так і з самопідготовкою, так званим екстерном учні здавали іспити і отримували посвідчення водія за один день без навчання в автошколі в Україні з 1998 по 2008 рік.

Читати далі →

Не заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"