Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Блог RSS

Зі скільки років можна здавати на права в Україні — найпопулярніше питання в Інтернеті, яке цікавить багатьох людей різної вікової категорії. Більшість мріє отримати посвідчення водія, щоб керувати власним автомобілем чи мотоциклом, інші хочуть підвищити категорію та навчитися їздити на великих машинах. Насамперед це зручно, коли поспішаєш на роботу, нараду, відводиш дитину в садок/школу, на гурток тощо, і сподіватися на громадський транспорт буває безглуздо. По-друге, ще в дитинстві багато хто з нас визначає своє майбутнє, пов'язане з автотранспортом. Водій на сьогодні є однією з найпопулярніших професій. Спостерігаючи за дорослими, діти мріють, як матимуть свободу пересування та займатимуться улюбленою справою. У зв'язку з цим часто виникає питання, з якого віку можна вчитися в автошколі на права.

Читати далі →

У період пандемії багато хто по-справжньому усвідомив цінність особистого транспортного засобу. В Україні, як і в інших країнах світу, під час дії карантинних обмежень багато підприємств працюють в обмеженому режимі. Це рідко стосується державних установ, але в окремих ситуаціях навіть у разі можливий перехід на дистанційне обслуговування. Так, наприклад, сервісні центри МВС на якийсь час припиняли проведення практичних іспитів. Через це водії-початківці не могли отримати посвідчення. Сьогодні проблему вирішено. Автомобілістам, яких цікавить, як отримати або змінити права під час карантину, рекомендується зв'язатися з черговим сервісним центром МВС у своїй галузі.

Читати далі →

Автомобільна індустрія в усьому світі почала поступовий перехід з двигунів внутрішнього згорання до електричних моторів. На цей момент вважається, що такі транспортні засоби є екологічнішими. У зв'язку зі збільшенням на дорогах електрокарів доводиться змінювати ПДР та у посиленому темпі розвивати спеціальну інфраструктуру. На це йде велика кількість ресурсів та часу. Проте уряди провідних держав світу всіляко стимулюють своїх громадян відмовитися від традиційних транспортних засобів. Починаючи з 2020 року, іноді можна помітити зелені номери на машинах в Україні. Подібні моделі автомобілів з'явилися в країні раніше, але відповідні закони були ухвалені не так давно.

Читати далі →

Новий закон про права водія 2021 передбачає багато змін, що стосуються як форми документа, так і інформації, що вказується в ньому. Бланки водійських посвідчень було затверджено лише у 2020 році. До цього у багатьох сервісних центрах МВС видавалися паперові «книжки» старого зразка. Українці, які лише планують стати водіями, зіштовхнуться з особливостями оформлення прав уперше. Нововведення не стосуються автовласників, які отримали посвідчення раніше. Зміни продиктовані необхідністю відповідності документів міжнародним нормам. У зв'язку з цим також було оновлено форму технічного паспорта на транспортний засіб. Документи нового зразка є дійсними на території Європи.

Читати далі →

З липня 2020 року внесени зміни у порядок приймання іспиту у сервісних центрах МВС

Читати далі →

Безпека - головне право на дорозі. Інтенсивний рух в місті, водіння при несприятливих погодних умовах, у нічний час доби - все це вимагає колосального досвіду, навичок водіння і знання ПДР. Правила безпечного водіння повинні завжди враховуватися водієм в будь-яких ситуаціях. Їх дотримання дозволить виключити ймовірність аварійної ситуації, зберегти в цілісності транспортний засіб і людські життя.

Читати далі →

Термін дії водійського посвідчення закінчився що робити? Розкладемо по полицях як замінити посвідчення водія після закінчення терміну дії

Читати далі →

При здачі практичної частини іспиту, майбутні водії нерідко припускаються помилок. Щоб отримати права, кількість цих промахів не повинно перевищувати п'яти. Якщо ви перевищите цей ліміт, отримаєте автоматично позначку про не здача. В подальшому до повторного іспиту вас допустять тільки через тиждень. Щоб цього уникнути, уважно вивчіть найбільш поширені помилки при здачі міста в ДАІ, на що інструктори звертають найбільш пильну увагу.

Читати далі →

Порівнюючи ціни на автомобілі в Україні і закордоном, можна зрозуміти, чому попит на іноземні транспортні засоби настільки високий. У країнах Європи можна легко купити авто в хорошому технічному стані на 2500-3000 євро. В Україні все частіше на вулицях можна зустріти іномарки на закордонних номерах. Розмитнення їх обходиться дуже дорого, тому водії вибирають більш прості і доступні варіанти, що дозволяють їздити на такому транспорті без сплати штрафів. Нерозмитнені машини в Україні - не рідкість, але важливо розуміти, як придбати і легально управляти ними не порушуючи закон.

Читати далі →

Не заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"