Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Курси зимового водіння

Курси екстремального водіння взимку

Стандартне навчання водінню в автошколі передбачає освоєння автомобіля на спеціальних автодромах. У міру розвитку навичок заняття продовжуються вже на міських вулицях. Це дає можливість майбутньому водієві отримати повніше уявлення про правильний рух на дорогах. Водночас більшість учнів бажають отримувати підготовку у весняно-осінній сезон, не усвідомлюючи, що курси зимового водіння можуть бути кориснішими.

Річ у тому, що різні умови водіння визначають і власне стиль їзди. Для тих, хто звик відчувати автомобіль на дорозі із сухим і чистим асфальтовим покриттям, їзда засніженими дорогами здатна стати неприємним сюрпризом. Деякі люди, що вперше сіли за кермо взимку, відчувають повну беззахисність і не уявляють, як вести машину.

Автомобіль абсолютно по-іншому поводиться на слизькому покритті. Погіршується його керованість, значно збільшується гальмівний шлях. Машина невпевнено переміщується по дорозі, її легко заносить, що може призвести до повного розвороту або з'їзду з дороги. Особливу небезпеку становить лід. Покришки втрачають необхідний контакт із слизькою поверхнею, через що досить легко втратити керування. У цих умовах істотно зростає ризик потрапити в аварію. Щоб уникнути неприємностей, найкращим варіантом стануть уроки водіння взимку.

 

Помилка введення імені
Помилка введення номера
Виберіть місце навчання

 

Що входить до курсів зимового водіння

Щоб навчитися безпечної їзди взимку, пропонується програма контраварійного водіння. Стандартний курс навчання включає:

  • засвоєння прийомів керування машиною на слизькій дорозі;
  • прийоми стабілізації авто в разі втрати керованості (вихід із занесення, зупинення обертання та бічного ковзання, відвертання знесення);
  • комплекс спеціальних вправ за тренажерної підготовки;
  • навчання екстреному гальмуванню (двигуном, імпульсно, комбінованим способом);
  • прогнозування поведінки машини в екстремальних умовах.

Курси екстремального водіння на льоду сприяють виробленню психологічної стійкості, щоб зберегти самовладання, виконуючи контраварійний маневр. Такі уроки екстремального водіння взимку стануть чудовим доповненням до базової програми, оскільки водій буде підготовлений до складнощів водіння на різних видах доріг.

Якщо водій більш-менш упевнений у своїх силах, він може записатися на зимове водіння, навчання якого проводиться в школі «Карат» у Києві, обравши необхідну кількість уроків (від одного тривалістю 1 година). Повний курс включає 10 уроків зимового водіння за доступною ціною. Заняття проводяться і на міських вулицях. Досвідчений інструктор простежить за тим, щоб їзда проходила безпечно для водія. Це важлива умова, що дозволяє навчитися їзди без будь-якого ризику для себе.

Для тих, хто тільки нещодавно отримав права, уроки водіння на льоду стануть завершальним етапом удосконалення своїх навичок. До програми входять теоретичне заняття та практичні курси зимового водіння. Теорія передбачає отримання знань про поведінку авто на слизьких дорогах, розуміння того, які захисні дії необхідно виконувати, щоб не потрапити в аварію.

Практична школа зимового водіння дозволяє самому запобігати всім складним дорожнім ситуаціям або проходити їх із мінімальними втратами керованості авто. На уроках також відпрацьовуються навички безпечного старту й гальмування.

Рейтинг: 5/5 - 1 голосовНе заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"