Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Зимове водіння

Цей курс призначений для тих, хто хоче впевнено водити автомобіль взимку. Особливо корисний він буде для тих, хто отримав права зовсім недавно.

Основна проблема для водіння взимку - це слизьке покриття, при якому шанс потрапити в аварію збільшується в 2 рази. Для того, що б навчитися уникати цього, автошкола пропонує курс зимового водіння.

Програма навчання складається з одного теоретичного заняття і чотирьох практичних. Тривалість одного заняття - півтори години.

На лекції по теорії Вам розкажуть, як поводиться автомобіль на слизькій дорозі, і що потрібно зробити для запобігання аварії.

На практичних заняттях по зимовому водінню Вас навчать:

  • Як правильно рушати на слизькій дорозі;
  • Як правильно гальмувати на слизькій дорозі;
  • Як не потрапити в занос;
  • Як правильно вийти з заносу.

Практичні заняття проводяться на спеціально обладнаному автодромі, на засніженому, слизькому покритті.

Ви можете навчатися на своєму автомобілі або на автомобілі інструктора з подвійним керуванням. В обох випадках Вам гарантується повна безпека.

Перед початком занять можливе проведення безкоштовного тестування, на якому інструктор визначає рекомендовану для Вас кількість занять.

Помилка введення імені
Помилка введення номера
Виберіть місце навчання

Рейтинг: 0/5 - 0 голосовНе заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"