Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Курси водіння мопеда кат. А1

Де можна отримати права на мопед

Із появою легкої та маневреної двоколісної техніки (скутерів, мопедів) значно змінилися вподобання тих, хто обирає недорогий і простий у засвоєнні транспорт. Багато автолюбителів уже встигли оцінити всі переваги використання мопеда в умовах завантаженої міської інфраструктури:

 • можливість швидко діставатися місця призначення;
 • істотна економія палива за рахунок невеликої витрати;
 • відсутність проблем із паркуванням;
 • чудова маневреність (можна легко об'їхати будь-які пробки);
 • простіше управління порівняно з автомобілем.

Проте, якими б не були переваги двоколісного мопеда, для його водіння доведеться скласти на права категорії А1. Це обумовлено змінами в законодавстві України, згідно з якими під зазначену категорію потрапляє двоколісна техніка, у тому числі мопеди та скутери, оснащені двигуном внутрішнього згорання об'ємом до 50 см3 або електродвигуном, що має потужність до 4,0 кВт. Згідно із законом, будь-якому громадянину України, який бажає переміщуватися на такій техніці, необхідно отримати категорію А1, пройшовши відповідне навчання в мотошколі.

Якщо йдеться про двоколісний транспорт із потужнішим двигуном, доведеться звернутися до послуг мотошколи для отримання прав на мотоцикл. Тим, кому потрібні права на мопед у Києві, рекомендуємо звернутися до перевіреної мотошколи категорії А1 «Карат». Тут можна отримати повний обсяг теоретичних знань, пройти навчання водіння мопеда та скласти іспити в сервісному центрі МВС, щоб отримати права на категорію А1. Вона дозволить керувати будь-яким різновидом малопотужної мототехніки, що потрапляє під зазначені параметри об'єму двигуна/потужності без будь-яких обмежень.

Як проводиться навчання в мотошколі А1 в Києві

Автошкола «Карат» категорії А1 у Києві проводить заняття в спеціально підготовлених місцях:

 • у весняно-осінній сезон на відкритих майданчиках;
 • у зимовий час у критому мотодромі.

Курси водіння мопеда в Києві проходять у присутності професійного інструктора. Чимало уваги приділяється теоретичній підготовці (на знання правил дорожнього руху), розбираються правила проїзду складних перехресть, способів перелаштування та виконання обгону.

Здійснюється практичне навчання водіння мопеда. Розбираються всі моменти, починаючи від правильної посадки за кермо й закінчуючи безпечним здійсненням базових маневрів. Відпрацьовується правильна послідовність усіх дій із метою доведення їх до автоматизму. Це допомагає водієві:

 • відчувати габарити транспортного засобу;
 • накатати мінімально необхідний водійський стаж;
 • отримати навички прогнозування дорожньої ситуації;
 • виробити автоматичну реакцію на події;
 • розвинути окомір і координацію.

Усе це дозволить не лише відкрити категорію А1 у Києві, але й надалі максимально безпечно керувати мототехнікою. Скільки коштують права категорії А1, можна дізнатися на сайті автошколи.

Учні забезпечуються всіма необхідними захисними засобами, причому дозволяється використання й особистого спорядження. Надається сучасна техніка, у тому числі популярні моделі мопедів Suzuki Lets 4 і Speed Gear RID 50.

Можливе водіння у складі групи, також допускається індивідуальне навчання. Уроки проводяться цілорічно незалежно від погодних умов.

На що варто звертати увагу при навчанні на категорію А1

Тим, хто звернувся до автошколи для отримання прав на мопед, пропонуються повноцінні практичні заняття, на яких відпрацьовуються такі елементи програми:

 • безпечна посадка на транспортний засіб;
 • правильне положення тіла водія;
 • постановка погляду для повного контролю дорожньої ситуації;
 • особливості керування мопедом/скутером;
 • старт із місця та безпечна зупинка;
 • правильне керування ручками газу й гальма;
 • відпрацювання поворотів, об'їзд перешкод, безпечний обгін і зміна ряду;
 • гальмування в різних ситуаціях та умовах;
 • вправи різної складності для вдосконалення набутих навичок.

Навчання водіння здійснюється на різних навчальних майданчиках. Вони спеціально обладнані для відпрацювання практичних навичок водіями двоколісного транспорту.

Як вступити до автошколи, щоб отримати права на мопед

Щоб отримати права категорії А1 за доступною ціною в Україні, слід записатися до сформованої навчальної групи автошколи «Карат». Це можна зробити безпосередньо на сайті, залишивши свої дані (ім'я та особистий телефон), або ж зв'язатися з представниками навчального закладу, скориставшись контактною інформацією на відповідній сторінці сайту.

Теоретична частина курсу викладається в навчальних класах. Після закінчення навчання в київській мотошколі видаються всі необхідні документи. Далі учні складають іспит у сервісному центрі МВС (складається теоретичний іспит, а також перевіряються навички практичного водіння). Тим, хто зміг успішно його скласти, видається відповідне посвідчення, із яким уже можна їздити вулицями міста й дорогами загального користування.

Скільки коштує навчання в автошколі на категорію А1

Тим, хто звернувся до автошколи для отримання прав на мопед, пропонуються вигідні умови навчання. Ціна на категорію А1 може бути різною для курсів, куди входять теорія та практика, а також для перепідготовки. На неї може впливати і сезонність проведення занять.

Додаткова підготовка може бути потрібна тим, хто бажає покращити наявні навички водіння, або кому потрібне накатування для складання іспиту на права категорії А1 за умови наявності вже відкритої категорії В. За такого підходу вартість прав на мопед або скутер буде набагато нижчою.

Рекомендуємо звернути увагу на можливість відкривати категорію А1 навіть у зимовий період. Немає необхідності чекати на літо, щоб розпочати навчання.

Крім того, у мотошколі «Карат» проводяться різні акції. Із чинними акційними пропозиціями можна ознайомитися в розділі «Акції» на сайті.

Вартість навчання може залежати від кількості необхідних практичних уроків, наявності вже відкритих категорій та інших важливих нюансів. Детально дізнатися про те, скільки коштує скласти на права на категорію А1, можна в будь-який момент, звернувшись до мотошколи за вказаними номерами телефонів або залишивши заявку на отримання зворотного дзвінка.

Велике різноманіття навчальних центрів і мотошкіл ускладнює завдання для охочих отримати права на скутер у Києві. Кожен із закладів пропонує схожі умови навчання. Проте для тих, хто бажає скласти на права А1, ціна не завжди визначальна, оскільки головним чинником є не величина витрат на навчання, а його результативність.

Автошкола «Карат» має державну ліцензію та значний досвід ведення навчальної діяльності. Оптимізована програма курсів дозволяє учням отримати повну теоретичну підготовку й повноцінно засвоїти двоколісну техніку, щоб відчувати себе впевнено при складанні іспитів.

Інші переваги школи:

 • високий відсоток наших випускників, що склали теорію та практику;
 • доступна вартість категорії А1;
 • можливість індивідуального відвідування занять;
 • вибір зручного навчального майданчика;
 • професійний колектив інструкторів;
 • сучасні методи навчання;
 • позитивні відгуки учнів.

Скористатися послугами автошколи може будь-хто, причому як ті, що вже мають початкові навички водіння двоколісної техніки, так і ті, хто вперше сідає за кермо. Можливе проходження навчання від 16-річного віку. Після закінчення автошколи будь-який водій мопеда зможе впевнено їздити вулицями Києва, не відчуваючи страху.

Навчання водінню мотоцикла проводиться на кількох навчальних майданчиках, на Оболоні, Петрівці та на Троєщині.

Помилка введення імені
Помилка введення номера
Виберіть місце навчання

Навчання проводиться на мопедах Suzuki Lets 4 та Speed Gear RID 50.

Зимові мотошколи. Навчаємо цілий рік!

Ціна повного курсу (зимовий курс) категорія А1 теорія 5990 грн. + практична частина 2750 гривень складає 8740 грн. Акція у лютому 2021 року курс всього 4740 грн.

Ціна перепідготовки (накатка, для здачі з кат "В" на "А1") (зимовий курс) – 3000 гривень.

Не чекайте літа, навчайтеся взимку! З листопада по березень проводимо навчання на критому майданчику.

Ціна повного курсу (з весняного до осіннього) навчання теорія 5990 грн+практична частина 2500 гривень складає 8490 грн.

Ціна перепідготовки (накатка, для здачі з кат "В" на "А1") (з весняного до осіннього) - 2500 гривень.

Можливі акції Ви зможете побачити в розділі АКЦІЇ

За більш детальною інформацією звертайтесь до мотошколи за телефоном +38 044 229-56-22, +38(066)139-4444

Основний майданчик нашої мотошколи знаходиться за адресою м. Київ, вул. Куренівська 16-в (метро Петрівка, р-н Ашана.Епіцентру)

Додаткові майданчики для занять знаходяться Тріщина, Позняки, Осокорки Дніпровська набережна.

 

Рейтинг: 5/5 - 1 голосовНе заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"