Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Відновлення навичок водіння

Відновлення навичок водіння в Києві

Не завжди успішне складання іспитів та отримання жаданого водійського посвідчення завершується використанням авто для щоденних поїздок у справах. Трапляється так, що учні відвідують автошколу, тільки плануючи придбання машини в майбутньому. Також нерідкими є випадки, коли з яких-небудь причин проходить тривала перерва у використанні автомобіля, після якої не дуже досвідчений водій розуміє, що майже повністю втратив усі навички водіння. Доводиться згадувати, як рушати з місця та перемикати передачі. Усе це може призвести до створення аварійної ситуації та здатне завдати збитків собі й іншим учасникам дорожнього руху. Для таких водіїв рекомендовані курси відновлення навичок водіння. Пройти їх можна в автошколі «Карат» за доступною вартістю.

В автошколі для відновлення навичок водіння передбачені спеціальні курси для водіїв із правами. Навчання проводиться з досвідченим інструктором, який оцінить уже наявний рівень їзди та дасть власні рекомендації щодо його відновлення та підвищення.

Практика доводить, що відновлення водійських навичок багато в чому залежить від навичок, які має водій. Хтось уміє добре рушати з місця, але не може проїжджати перехрестя, у когось проблеми з паркуванням автомобіля через відсутність почуття габаритів, хтось просто невпевнено почуває себе за кермом після тривалої перерви у водінні. Визначити, скільки потрібно занять, щоб повністю відновити навички водіння, можна на першому ж уроці, зробивши пробну поїздку з інструктором. Він оцінить рівень майстерності водія, допоможе виправити наявні проблеми, укаже на недоліки, дасть власні рекомендації щодо того, на які моменти слід звернути особливу увагу.

Якщо людина раніше успішно закінчила автошколу й отримала категорію «B», відновлення навичок водіння машини після перерви зазвичай не вимагає великої кількості занять. Іноді достатньо навіть 3—4 уроків, щоб водій був готовий до їзди в міських умовах. Якщо ж потрібно повністю згадати навички водіння, автошкола для тих, у кого є права, пропонує спеціальну програму занять.

Як проводяться курси водіння для тих, хто має права

Для відновлення навичок водіння спочатку проводиться відпрацювання всіх основних маневрів на підготовленому майданчику. Далі заняття проходять на дорогах Києва. Це найкращий спосіб відновлювати водійський досвід, навіть якщо перерва була понад рік. Водій адаптується до щільного ритму руху на завантажених вулицях столиці й надалі не відчуватиме жодних незручностей навіть у разі проїзду складних перехресть, де часто трапляються затори.

На початку уроків курси водіння проходять із розбиранням таких основних моментів:

 • старт машини з місця;
 • керування транспортним засобом;
 • безпечне гальмування;
 • рух на гірку;
 • заїзд на естакаду;
 • рух змійкою;
 • проїзд перехресть, повороти;
 • розворот на місці;
 • паркування.

Далі пропрацьовуються складніші технічні моменти:

 • перелаштування при русі в декілька смуг;
 • обгін техніки, що рухається;
 • випередження з поверненням до початкового ряду;
 • заїзд у вузький гараж або проїзд в умовах обмеженого простору.

Тільки-но водій пригадає всі ці навички, подальше навчання проходитиме вже в міському потоці транспорту. Маршрут підбирається інструктором відповідно до набутих навичок водіння, при цьому можуть ураховуватися й індивідуальні побажання учня.

Перевагою такого підходу є можливість відновити навички водіння після мінімальної кількості уроків. Немає необхідності проходити тривалий курс, якщо водієві вже не потрібен додатковий досвід.

Для навчання надається спеціально підготовлена техніка. Курси водіння з правами спеціально розроблені таким чином, щоб максимально швидко сприяти отриманню всіх необхідних навичок. При цьому ціна відновлення навичок водіння не є занадто високою і цілком виправдана, оскільки водій зможе з мінімальними витратами часу й коштів повністю бути готовим до того, щоб сісти за кермо й комфортно почувати себе на київських вулицях.

 

З огляду на Ваші побажання, наші досвідчені викладачі автошколи та інструктори складуть найбільш підходящу програму навчання для якнайшвидшого відновлення старих і придбання нових водійських навичок.

Вартість навчання теорії для курсу "Згадати все" стоїть 6990  всього 1990 гривень. (Акція до 30.08)

Вартість практичних занять для учнів курсу "Згадати все"

400 грн. / 1:30 хв - механічної / автоматичною коробкою передач
600 грн. / 1:30 хв - для авто джип (Toyota Prado) з автоматичною коробкою передач
Кількість занять може варіюватися від мінімальної кількості і до повної підготовленості.

Помилка введення імені
Помилка введення номера
Виберіть місце навчання

Рейтинг: 0/5 - 0 голосовНе заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"