Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Курси спортивного водіння

Автошкола «Карат»: навчання спортивного водіння

Не для всіх водіїв автомобіль — це лише транспортний засіб. Деякі люди хочуть отримувати від нього адреналін, а іноді навіть узяти участь у справжніх автогонках. Для такої категорії автовласників працює школа гоночного водіння «Карат». Програма занять розробляється індивідуально, після закінчення навчання видається сертифікат.

Самостійно навчитися екстремальної водійської майстерності на гоночному треку — дуже небезпечний шлях. Краще пройти професійну підготовку в спортивній автошколі «Карат», відпрацювати навички контраварійної їзди під чітким керівництвом досвідченого інструктора. Важливо розуміти, що до гонщика висуваються підвищені вимоги, особливо до його реакції та уваги на дорозі.

Чим допоможуть курси спортивного водіння у звичайному житті?

Спробувати себе в ролі автогонщика може кожен завдяки навчанню в нашій гоночній школі «Карат» у Києві. Спочатку важливо пройти звичайний курс категорії «В» і скласти на права, а потім переходити до уроків спортивного водіння на треках. Закінчивши курси гонщика, ви зможете:

 • покращити свою реакцію в різноманітних ситуаціях на дорозі;
 • навчитися правильно налаштовувати крісло;
 • інтуїтивно розраховувати траєкторію;
 • відчути можливості потужного гоночного авто, особливості спортивного водіння;
 • виробити гарну поставу;
 • навчитися визначати оптимальний режим роботи мотора;
 • підвищити безпеку поїздок на будь-якому транспорті, покращивши навички контраварійної їзди.

Навчання у школі спортивного водіння «Карат» у досвідчених інструкторів допоможе вам як на гоночному треку, так і в побутовому водінні. Відпрацьовані навички й отримані знання дозволять упевненіше почувати себе навіть на звичайних трасах. Покращена реакція, набута під час проходження курсу автогонщика, значно зменшить вірогідність аварії.

Особливості курсів спортивного водіння від школи автогонок «Карат»

На наших курсах гоночного водіння ви навчитеся проходити повороти без істотного зниження швидкості, а також долати кільцеві ділянки треку. Особливо важливо при швидкісній їзді правильно керувати процесом гальмування. Досвідчені інструктори нашої школи допоможуть засвоїти навички, необхідні для спортивної їзди на автомобілі. Наприклад, ви навчитеся комбінувати гальмування та зниження поточної передачі, перегазовувати п'ятою на механіці та ін.

Для вашого навчання в нас є все необхідне: майданчик, матеріально-технічна база, новий автопарк, досвідчені інструктори.

Програма курсів у нашій академії складається індивідуально під час спілкування з клієнтом. Вона може містити:

 1. Комплекс підготовчих вправ.
 2. Основи слалому та дрифту.
 3. Вивчення спеціальних елементів (різні види обертання авто, ковзання).
 4. Подолання смуги перешкод.
 5. Безпечне проходження поворотів на високій швидкості.

Ви самостійно визначаєте кількість необхідних уроків гоночного водіння. Спробуйте та вирішіть, чи варто серйозно займатися спортивною їздою.

Ціна цілого курсу або окремих уроків у нашій школі визначається індивідуально. Вона залежить від обраної дисципліни автомобільного спорту, а також побажань учня.

Гонки вимагають кваліфікації, тому без курсів спортивного водіння в цій справі не обійтися, інакше ви становите загрозу не лише для себе, але й для інших водіїв, глядачів. Потурбуйтеся про безпечне проведення часу, записавшись до школи спортивного водіння «Карат»!

Помилка введення імені
Помилка введення номера
Виберіть місце навчання

 

Де проводиться: На автодромі Академії на асфальтовому покритті.

Особливості: 1-ша частина проводиться в спеціально обладнаному класі Автошколи, 2-га частина проводиться на автодромі Автошколи (автомобіль Автошколи), 3-тя швидкісна частина на полігоні проводиться на автомобілі замовника зі збереженням повної безпеки.

Тривалість повного курсу: 18 годин занять для однієї людини (3 години теорії + 15 годин практики).

Рейтинг: 0/5 - 0 голосовНе заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"