Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Уроки водіння на механіці

Складнощі водіння автомобіля на механіці

Крім теоретичного навчання (до якого входить вивчення правил дорожнього руху), водій-початківець має навчитися і практичному водінню, щоб упевнено відчувати себе за кермом автомобіля. Більшість занять з автоінструктором передбачають засвоєння всіх необхідних навичок, але, як свідчить практика, найбільшу складність серед новачків викликає управління автомобілем із механічною коробкою передач (МКПП).

Водіння на механіці ускладнене необхідністю для водія самостійно визначати своєчасність перемикання передач залежно від дорожньої ситуації, якості дорожнього покриття, поточної швидкості машини. Із погляду на це засвоїти автомат, звичайно ж, набагато простіше, проте не варто забувати про те, що практика водіння на механіці все ще залишається корисною навичкою, оскільки досі велика кількість авто випускається з МКПП, і немає жодної гарантії, що рано чи пізно автолюбителеві не доведеться зіткнутися з необхідністю вміти правильно перемикати швидкості на такій машині.

Для тих, хто не вміє водити автомобіль із механічною коробкою передач, рекомендовано відвідати відповідний курс в автошколі «Карат», який передбачає водіння для початківців на механіці з нуля. Також доступні курси навчання на автомобілях із коробкою автомат.

Як проходять уроки водіння на механіці

Щоб вивчити водіння з нуля на механіці, курсантові автошколи надається відповідний навчальний транспорт із досвідченим автоінструктором.

Доступна техніка:

Марка автомобиля

Особливості

Chevrolet Lacetti

Седан/хетчбек

Chevrolet Aveo

Седан

Daewoo Lanos

 

Honda Accord

 

Skoda Octavia

Бензин/дизель

Ford Fiesta

 

Ford Focus

 

Renault Logan

 

Renault Sandero

 

Seat Cordoba

 

Kia Ceed

 

Hyundai Tucson

Кросовер

Volkswagen Passat

 

Усі уроки водіння на механічній коробці передач проводяться під пильним контролем інструктора на нових і комфортних авто. Техніка спеціально підготовлена для спільних поїздок з автоінструктором, який зможе контролювати водіння на механіці, у тому числі й те, як учень під час заняття перемикає швидкості та натискає на педалі.

Переваги механічної коробки передач

Навчання водіння на механіці потрібне тим, хто дійсно розуміє особливості поведінки машини, оснащеної МКПП. Незважаючи на певну складність водіння, механіка на автомобілі дає й безліч очевидних переваг:

  • водій може повністю контролювати машину;
  • забезпечена своєчасність вибору потрібної передачі;
  • є можливість оперативно діяти в разі зміни дорожньої ситуації.

Пройшовши уроки водіння на механіці, водій без зусиль зможе пересісти на машину з коробкою автомат, при цьому зворотний варіант буде значно складнішим. Водночас автоматична коробка також має свої безперечні переваги:

  • зручніша для навчання, особливо для першого уроку;
  • забезпечує достатній рівень безпеки;
  • сприяє економічному споживанню палива.

Проте саме водіння на механіці є рекомендованим варіантом для тих, хто починає навчання в автошколі.

Як записатися на уроки водіння на механіці для початківців

Охочим пройти уроки водіння на механіці для початківців у Києві рекомендуємо записатися в автошколу «Карат». Зробити це можна за допомогою простої форми безпосередньо на сайті, для чого достатньо вказати ім'я та контактний номер телефону.

Навчання водіння на механіці проводиться в Києві в супроводі інструктора. Це дозволить уникнути небажаних дорожніх ситуацій у місті, крім того, під час уроку можна здобути додаткові знання. Так, навчання передбачає засвоєння навичок правильної посадки, виконання різних маневрів (інструктор покаже, як рушати з місця, здійснювати обгін і перелаштування, безпечно їздити й гальмувати).

Повний курс навчання включає:

  • теоретичні заняття з вивчення правил дорожнього руху;
  • уроки водіння для початківців на механіці — 20 занять (загалом 40 академічних годин).

Доступні формати послуг містять стандартне навчання, а також додаткові заняття. Навчання з автоінструктором на механіці проводиться в усіх районах Києва. Адреси філій доступні на сайті.

Курсы по обучению вождения на МКПП

Чому варто вибрати МКПП

Звичайно ж, автоматична коробка передач зручна в освоєнні: вона проста, безпечна і економічна. Але досвідчені автомобілісти, вважають за краще використовувати механічну коробку передач, тому що тільки на МКПП є можливість: повністю відчувати автомобіль, вчасно реагувати на ситуацію і просто отримувати "кайф" від водіння автомобіля.

До того ж, досвідчений водій, повністю освоїв механічну коробку передач, може в будь-який момент пересісти на автомобіль з АКПП, а ось в зворотному порядку, це буде зробити важко.

Помилка введення імені
Помилка введення номера
Виберіть місце навчання

Чому вам потрібні наші курси

Тільки з кваліфікованим інструктором в місті Київ, навчання водінню на МКПП буде максимально ефективно: з фінансової сторони, і з боку витраченого часу. Тому що, без супроводу досвідченого фахівця витрати часу і палива будуть набагато вище. Більш того, з кожної помилковою передачею, пошкоджується і сам автомобіль.

Як і де проходить навчання

Курс навчання складається з двох частин: Теорія (правила дорожнього руху - ПДД) і Практика (уроки водіння автомобіля - 20 уроків (40 академічних годин)).

Курси проходять у всіх районах Києва. Точні адреси можна дізнатися на сторінці наших філіалів.

Терміни та вартість навчання

Терміни навчання для підготовки до складання іспиту на категорію В складають 2-2,5 місяці

 

Преміум

Преміум Lite

Теоретична частина МКПП

3490 грн.

3090 грн.

Практична частина МКПП

5000 грн.

5000 грн.

Додаткові уроки водіння МКПП (опціонально)

250 грн. / заняття

250 грн. / заняття

 

Рейтинг: 5/5 - 1 голосовНе заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"