Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Курси навчання водінню на МКПП

Уроки водіння - це всього лише половина шляху, по придбанню водійської майстерності, і на якому б автомобілі не їздив автомобіліст, він в обов'язковому порядку повинен керуватися правилами дорожнього руху. Вони освоюються на теоретичних заняттях нашої автошколи, що пройшла акредитацію міністерства юстиції.

Перед тим, як приступати до засвоєння практичних навичок, водієві потрібно зробити вибір: на якій коробці передач він буде проходити навчання в автошколі. Варіантів два: автоматична (АКПП) і механічна коробка передач (МКПП).

Курсы по обучению вождения на МКПП

Чому варто вибрати МКПП

Звичайно ж, автоматична коробка передач зручна в освоєнні: вона проста, безпечна і економічна. Але досвідчені автомобілісти, вважають за краще використовувати механічну коробку передач, тому що тільки на МКПП є можливість: повністю відчувати автомобіль, вчасно реагувати на ситуацію і просто отримувати "кайф" від водіння автомобіля.

До того ж, досвідчений водій, повністю освоїв механічну коробку передач, може в будь-який момент пересісти на автомобіль з АКПП, а ось в зворотному порядку, це буде зробити важко.

Помилка введення імені
Помилка введення номера
Виберіть місце навчання

Чому вам потрібні наші курси

Тільки з кваліфікованим інструктором в місті Київ, навчання водінню на МКПП буде максимально ефективно: з фінансової сторони, і з боку витраченого часу. Тому що, без супроводу досвідченого фахівця витрати часу і палива будуть набагато вище. Більш того, з кожної помилковою передачею, пошкоджується і сам автомобіль.

Як і де проходить навчання

Курс навчання складається з двох частин: Теорія (правила дорожнього руху - ПДД) і Практика (уроки водіння автомобіля - 20 уроків (40 академічних годин)).

Курси проходять у всіх районах Києва. Точні адреси можна дізнатися на сторінці наших філіалів.

Терміни та вартість навчання

Терміни навчання для підготовки до складання іспиту на категорію В складають 2-2,5 місяці

 

Преміум

Преміум Lite

Теоретична частина МКПП

3490 грн.

3090 грн.

Практична частина МКПП

5000 грн.

5000 грн.

Додаткові уроки водіння МКПП (опціонально)

250 грн. / заняття

250 грн. / заняття

 

Рейтинг: 0/5 - 0 голосовНе заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"