Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Як вибрати мотошколу: критерії вибору і вимоги до навчання

05.10.2015

Столиця України пропонує десяток шкіл навчання водінню. Як вибрати мотошколу в Києві? На що звернути увагу і чи варто економити при виборі?

Навчання водінню

Великий вибір мотошкола столиці змушує задуматися і порівняти, в який мотошколе навчатися краще? Та, що дорожче, або та, що дешевше? Або може бути та, яка ближче до дому?

Вибір мотошколи визначається метою навчання. Якщо вам потрібно не тільки хвацько під'їжджати до кафе і обганяти автомобілі на трасі, якщо ви хочете пересуватися швидко і безпечно, то вам необхідна краща мотошкола в Києві.

Краща мотошкола: критерії вибору

Безпечне водіння мотоцикла або скутера передбачає уміння поводитися з мотозасобів, знання правил дорожнього руху і відпрацьовані до автоматизму реакції водіння. Як визначити, в який мотошколе вам дадуть кращі навички? Наведемо ряд критеріїв, які треба врахувати при виборі мотошколи:

  • Вартість навчання. На розмір оплати курсів з водіння мотоцикла або скутера впливає вартість мотопарка (нові чи мотоцикли і рівень їх технічного стану), а також оплата роботи інструкторів і викладачів. Якісна робота інструктора не може коштувати дешево. Тому не варто вибирати найдешевшу мотошколу міста.
  • Кількість водіїв, які здали іспит водіння в ДАІ з першого разу. Це число - показник якості навчання і правильності вибору школи. Чим більше водіїв після закінчення курсів склали іспит в ДАІ відразу, тим правильніше побудовані заняття з теорії та практиці.
  • Мотопарк і майданчик для навчання. Процес навчання водінню повинен проводитися на сучасних мотоциклах в справному технічному стані. Майданчик для навчання дає можливість безпечно навчитися техніці водіння. Засіб спілкування інструктора з учнем (мікрофон в шоломі) забезпечує своєчасне виправлення помилок.
  • Манера роботи інструктора і якість викладання теорії. Щоб оцінити роботу інструктора, треба відвідати пробне заняття або поспостерігати зі сторони процес навчання на майданчику. Інструктор повинен давати чіткі рекомендації, бути уважним і відпрацьовувати встановлений час занять без перерв на каву або на розмову з приятелем. Викладач теорії повинен зрозуміло пояснювати правила руху, перевага знаків, перетин перехресть і інші «тонкощі» поведінки на дорозі.
  • Що включено в курс навчання: кількість годин теорії, практики на майданчику і виїзди на дороги міста. Для якісного навчання мотовожденію необхідно від 8 до 15 годин практичних занять. А також 3 місяці теоретичного курсу.

Щоб вибрати автошколу серед десятка подібних курсів і шкіл Києва, треба врахувати вищевикладені критерії в першу чергу, і тільки потім узгодити розташування мотошколи і майданчики для навчання.

Вимоги до мотошколе

Головна вимога до мотошколе - це якість навчання. Незалежно від віку, темпераменту і статі, учень мотошколи повинен отримати кваліфіковані знання з водіння мотозасобів, чітку базу правил дорожнього руху і вміння вести себе на дорозі.

Навчання в мотошколе складається з теоретичного курсу і практичних занять. В ході теоретичних занять учень отримує знання з правил дорожнього руху і по влаштуванню мотоцикла. Практичні уроки навчають безпосередньому вмінню водити мотозасобів, плавно стартувати і своєчасно гальмувати, правильно входити в поворот, перемикати передачі. Інструктор з водіння повинен навчити учня особливостям їзди по різних дорогах: мокрим, засніжених, в центрі міста і в спальному районі.

Навичка водіння повинен бути напрацьований в рефлекторному вигляді. Автоматичні реакції виробляються при достатній кількості занять.

Мотошкола Карат

Мотошкола - місце навчання майбутніх водіїв мотоциклів, скутерів, квадроциклів. Безпека водіння двоколісного транспортного засобу гарантує збереження життя його водія. Тому якщо ви вирішили пересісти на легкий мобільний транспорт, то для вас працює найкраща мотошкола Києва - Карат.

Ми даємо знання правил дорожнього руху. Це - запорука вашої безпеки.

Ми відпрацьовуємо до автоматизму ваші реакції на дорозі. Це дозволяє правильно повести себе в складній дорожній ситуації.

Ми даємо вміння водити будь-які мотоцикли - від пітбайкеров до важких круизеров. Відчувати себе «на своєму коні» на будь-якому мотозасобів.

Управління мотоциклом

Двоколісний транспортний засіб відрізняється маневреністю і прохідністю. На двоколісному мотоциклі легше долати транспортні пробки. Невеликий мобільний транспорт проїде там, де немає місця для автомобіля.

Однак швидкість пересування мотозасобів вимагає дотримання правил безпечного водіння. У мотоцикліста немає кузова автомобіля або подушок безпеки. У разі безграмотного мотоуправленія травмується не тільки водій мотоцикла, але і навколишні люди.

Поставтеся до своєї безпеки з повною серйозністю. Вибирайте кваліфікованих інструкторів і хорошу мотошколу.

Рейтинг: 4/5 - 2 голосов
Помилка введення імені
Помилка введення номера
Виберіть місце навчанняКоментарі (0)

Залишити коментар

Не заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"