Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Як вибрати автошколу в Києві

22.07.2015

 

Транспортний потік на вулицях нашої столиці постійно збільшується, а значить і зростає кількість бажаючих отримати водійські права для управління своїм новеньким автомобілем. І тут перед абітурієнтом постає питання вибору підходящого навчального закладу. Адже Київ може запропонувати більше сотні різних автошкіл і приватних водійських курсів. Як же визначитися з вибором і як зрозуміти, що певна автошкола відповідає всім показникам надійного установи? Для цього треба орієнтуватися на кілька важливих показників.

Обязательные вопросы к работникам автошколи

До початку навчання ви повинні:

  1. Ознайомитися з ліцензією обраної організації. Якщо її немає, ви ризикуєте залишитися без диплома про закінчення навчання, а значить і не будете допущені до іспиту в ДАІ.
  2. З'ясувати кількість годин теоретичних і практичних занять. Чим більше ви отримаєте теоретичних знань і чим довше зможете відпрацьовувати їх на практиці, тим впевненіше будете відчувати себе на дорогах. Але ж для будь-якого водія основною метою є власна безпека і безпека пасажирів в салоні. Тому хороший інструктор повинен подбати про реальний отриманні знань його студентами, а не про символічному зачитування матеріалу для відпрацювання ваших грошей.
  3. Дізнатися максимальну кількість студентів, що набирається в клас. Так як вас цікавлять автошколи в Києві, вам обов'язково доведеться зіткнутися з перевантаженими міськими вулицями і пробками. А ці недоліки сучасного прогресу вимагають впевненої поведінки за кермом і бездоганного знання правил дорожнього руху. Тому ви засвоїте набагато більше навичок від свого викладача, якщо у вашому класі буде якомога менше студентів.
  4. Розпитати про розклад занять і його гнучкості. Кожен абітурієнт працює або є студентом іншого навчального закладу. Тому розклад школи повинно відповідати його вільному часі. Чим менше ви пропустите занять, тим більше зможете отримати теоретичних і практичних знань.
  5. Ознайомитися з обладнанням навчальних класів і наявністю всієї необхідної літератури.
  6. Вивчити стан автомобілів для практичних занять. Якщо автопарк школи складається з ледве пересуваються транспортних засобів 30-річної давності, навчання буде болісним і малоефективним.
  7. З'ясувати реальну вартість навчання. Будь-яка гідна автошкола Києва надає абітурієнтам правдиву інформацію про вартість навчання. Причому в обумовлену суму входить абсолютно все (виняток можуть становити медогляд і оформлення посвідчення водія). Якщо ж вам пропонують навчання за нереально низькою ціною, приготуйтеся до шахрайства з боку недобросовісного установи. В такому випадку з вас зажадають додаткові внески на бензин, практичні заняття або допуск до здачі іспитів.

З усього цього можна зробити висновок, що перерахованими показниками гарантовано відповідають тільки школи, навчальні студентів вже не перший рік і мають відмінну репутацію.

Ваші персональні критерії відбору

Таких критеріїв може бути багато, але основним з них є розташування навчального закладу щодо вашого місця проживання або роботи. Київ - дуже велике місто, і навряд чи вам сподобається добиратися на заняття в віддалений район. Навіть якщо автошколи Києва, розташовані на чималій відстані, викликають у вас більшу довіру, не варто робити вибір на їхню користь.

Уявіть, що ваші заняття проходять у вечірній час, а працюєте ви весь день. Після роботи вам доведеться їхати різними видами транспорту до навчального закладу. Причому ви будете постійно спізнюватися і пропускати частину занять. Такі пропуски негативно позначаться на навчальному процесі і змусять до додаткових самостійних занять для заповнення всіх прогалин. Також вам доведеться довго добиратися зі школи додому пізно вночі, а це не можна назвати приємним проведенням часу.

Додаткова підстраховка

Крім вивчення документації школи, її обладнання, умов договору і місця розташування, слід вжити додаткових заходів, спрямованих на якість подальшого навчання. В першу чергу спробуйте скористатися «сарафанне радіо». Адже відомо, що будь-яку рекламу можна купити, однак, як би високо себе ні позиціонувала автошкола, відгуки про її роботу стануть єдиною правдивою інформацією про навчальний процес. Розпитайте людей, які навчалися в цій установі. Дізнайтеся у них, чи сумлінно ставляться до своїх обов'язків працюють там інструктори, намагаються передати свої знання учням або просто відпрацьовують зарплату.

Також обов'язково з'ясуйте, який відсоток випускників закладу, які успішно склали іспит на права в ДАІ. Якщо цей відсоток недостатньо високий, значить навчання не може бути якісним, і краще вибрати іншу автошколу з більш високими показниками.

Керуючись цими правилами, ви обов'язково знайдете надійне навчальний заклад, що минув акредитацію, приділяє максимум уваги студентам і піклується про власну репутацію.

Рейтинг: 5/5 - 3 голосов
Помилка введення імені
Помилка введення номера
Виберіть місце навчанняКоментарі (0)

Залишити коментар

Не заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"