Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Чи можна замінити інструктора з водіння?

20.08.2019

Чи можна поміняти інструктора в автошколі?

Чи не можна, а потрібно! Адже якщо Ви задали собі таке питання, значить дійсно потрібно замінити і знайти свого гуру, наставника!

Якщо у Вас виникли сумніви в тому, що інструктор, Ваш автонаставнік, не підходить Вам, і виходячи з багаторічної практики якщо не провести оперативну заміну інструктора, може закінчиться нервовим зривом або взагалі пропаде бажання навчатися водінню.

 Не варто мучити себе і інструктора, якщо Вам не підходить методика викладання, манера спілкування, автомобіль і ряд інших факторів, не затягуйте, зверніться до адміністрації автошколи, попросіть замінити Вам інструктора. Так як навчання повинно відбуватися в комфортній, довірчій обстановці. Без нервів і негативних емоцій з обох сторін.

Якщо Ви відчуваєте, що у Вас не підходять темпераменти, Вам не підходить манера викладання, Ви не відчуваєте себе комфортно, Ви не підвищуєте свої навички, а заняття для Вас схожі на каторгу, тоді потрібно сказати стоп і замінити інструктора, який Вам буде підходити по всім необхідним характеристикам. Бо якщо Ви будете продовжувати навчання в некомфортних Вам умовах, результат такої підготовки буде з самого початку приречений на провал.

До вибору свого інструктора з водіння потрібно підходити, як це не дивно звучить як до вибору одного, адже ви не спілкуєтеся з друзями, з якими Вам не комфортно або неприємно спілкуватися. У той же час, потрібно розуміти, що інструктор, це педагог, він може як похвалити, так і зробити зауваження, до яких ви повинні прислухатися, адже інструктор зацікавлений, щоб Вас навчити керувати автомобілем безпечно.

Ми всі різні. Є учні які під час запису на водіння просять жорсткого і вимогливого інструктора, є учні які хоч раз поглянув непритомніють і просять інструктора помягче. Тому не бійтеся змінювати інструктора, Ви прийшли отримати знання, і отримати знання в комфортній обстановці. Тільки тоді буде позитивний результат.

Для кожного учня у нас є широкий вибір атестованих інструкторів практичного навчання, для бажаючих є інструктора чоловіки, є і жінки, тому кожен учень нашої автошколи знайде свого наставника.

В автошколі Карат ми зацікавлені, щоб кожен учень нашої автошколи залишився задоволеним вибором. Тому ми Вам пропонуємо на вибір широкий автопарк навчальних автомобілів, досвідчених інструкторів, зручний графік занять, як з теорії, так і з практичної частини з можливістю онлайн записи на водіння, через інтернет або Ваші мобільні телефони через додаток Автошкола Карат.

Рейтинг: 5/5 - 1 голосов
Помилка введення імені
Помилка введення номера
Виберіть місце навчанняКоментарі (0)

Залишити коментар

Не заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"