Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Поширені помилки при здачі іспиту в ДАІ

28.10.2019

При здачі практичної частини іспиту, майбутні водії нерідко припускаються помилок. Щоб отримати права, кількість цих промахів не повинно перевищувати п'яти. Якщо ви перевищите цей ліміт, отримаєте автоматично позначку про не здача. В подальшому до повторного іспиту вас допустять тільки через тиждень. Щоб цього уникнути, уважно вивчіть найбільш поширені помилки при здачі міста в ДАІ, на що інструктори звертають найбільш пильну увагу.

Найбільш поширені помилки при здачі іспиту в ДАІ

Після здачі теоретичної частини, приходить черга практичної. Для цього буде потрібно проїхатися по заздалегідь обумовленому маршруту в межах міста. Як правило, інспектора вибирають найбільш жваві ділянки дороги, годину пік і складні перехрестя. Не варто хвилюватися, якщо ви відвідували всі 20 годин навчання їзди в автошколі, знаєте ПДР, помилки на екзамені з водіння будуть мінімальними або їх не буде взагалі.

 1. Хвилювання і квапливість. Це головні причини, по яких здійснюються всі інші помилки.
 2. Неуважність при старті. Дуже важливо відразу ж подивитися в якому режимі знаходиться важіль коробки передач.
 3. Несвоєчасне перемикання передач.
 4. Виїзд на зустрічну смугу.
 5. Дряпання коліс об бровку під час паркування.
 6. невключення поворот.
 7. Зупинка транспортного засобах в місцях, які заборонені правилами дорожнього руху.
 8. Неуважність щодо дорожніх покажчиків.
 9. Неправильне перестроювання між смугами.

  Кілька важливих секретів для успішної здачі іспиту з водіння

  Помилки на іспиті в ДАІ можуть допустити навіть ті, хто напам'ять знає всі правила дорожнього руху. Тут головне навик водіння. Нерідко 20 годин занять недостатньо, щоб вивчити всі ази водіння. На думку інструкторів, новачкові потрібно як мінімум 36 годин, щоб освоїти головні маневри на дорогах.

  Крім вищезазначених поширених помилок під час іспиту важливо відзначити ще кілька. Ці «секретні» моменти вимагають підвищеної уваги екзаменованого:

  • Сівши в автомобіль, відразу ж потрібно відрегулювати сидіння, дзеркала, подивитися на положення важеля і панель управління.
  • На дорозі завжди дотримуйтеся правої смуги.
  • Не варто часто перебудовуватися між смугами.
  • Зауваження інструктора слід брати до уваги, але з обережністю - провокації також можливі. Наприклад, коли інструктор попросить зупинитися в місці, де згідно з правилами дорожнього руху стоянка заборонена. Це своєрідна перевірка на знання правил дорожнього руху.
  • Іспит з водіння краще здавати першим. Так ви побережете свої нерви і спокійніше складете іспит.

   Ці поради від автошколи "Карат" допоможуть успішно скласти іспит в ДАІ, отримати документ, що підтверджує можливість керування транспортним засобом обраної вами категорії. Ви також можете ознайомитися з цінами на курси і записатися на відповідний Вам.

   Назва курсу теорії ПДР Ціна, грн
   Стандарт від 1990 Преміум-лайт 2490 Преміум-формат 3490 Практична частина здачі на права
   На механічною КПП - 20 уроків (40 академ. Годин) 4400 На автоматичною КПП - 20 уроків (40 академ. Годин) 4600
Рейтинг: 5/5 - 2 голосов
Помилка введення імені
Помилка введення номера
Виберіть місце навчанняКоментарі (0)

Залишити коментар

Не заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"