Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Скільки разів можна здавати іспит в сервісному центрі і який термін іспити дійсні

23.09.2019

Скільки спроб здачі на права

Багатьох майбутніх водіїв, перед здачею іспиту в сервісному центрі хвилює питання: "Скільки спроб здачі на права у них буде?".

Можливо справа в невпевненості в своїх силах через хвилювання і сам факт можливості перездачі заспокоює.

У будь-якому випадку, чинним законодавством і правилами складання іспиту можливість повторного проходження іспитів передбачається.

Скільки разів можна перездавати теорію водіння

На відміну від практичної частини іспиту, з теорією справи йдуть простіше.

Перевірка теоретичних знань проходить у вигляді тесту на комп'ютері. Він складається з 20 екзаменаційних питань, які система рандомно вибирає із загальної бази перевірочних питань. У курсанта є 20 хвилин на відповіді. Серед відповідей допускається 2 помилки.

У разі невдалої спроби, перездавати теоретичну частину іспиту з водіння можна по закінченню 5 днів після попередньої спроби, на кожен 6-й день.

Кількість здачі теоретичної частини не обмежена. Можна здавати необхідне Вам кількість разів.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що після проходження повного теоретичного курсу в автошколі Карат, з першого разу здає близько 96% учнів, а це один з найвищих результатів здачі в сервісних центрах Києва!

Скільки спроб здачі практичної частини

З практичного етапу водіння все суворіше.

Сам іспит складається з двох частин:

водіння на автодромі, де вам належить виконати 5 елементів, таких як:


Задній хід (в'їзд в гараж).

Паралельна парковка.

"Змійка".

Розворот в обмеженому просторі.

"Гірка" або естакада.

водіння на реальній дорозі, за заздалегідь затвердженим маршрутом, який включає в себе різні типи перехресть і передбачає перевірку навичок в різних ситуаціях.

На здачу іспиту водіям відводиться всього 3 спроби. У разі, якщо водій провалить все 3 спроби, перездати можна буде тільки після повторного проходження курсів в автошколі.

Перепідготовка в автошколі оплачується як стандартний курс практики 40 годин. Тому вам варто все ж вкластися у відведені спроби.

 

За статистикою автошколи Карат з першого разу практику здає близько 65% учнів, з другого 30% і залишилися учні з третього разу. У 2018 році на курс повторної перепідготовки з більш ніж 1500 учнів, пішли всього 3 учня.

Хочемо звернути Вашу увагу, що якщо на якомусь етапі іспиту щось не вийшло, потрібно звернути особливу увагу на ті елементи, котрі не вийшло, відпрацювати їх з інструктором і в наступний раз здати іспит успішно. Не варто налаштовуватися на авось пощастить, статистика показує не пронесе, і найчастіше хто не відпрацював то-що не виходило, не здають іспит з другого і третього разу.

Терміни придатності іспиту з теорії та практиці

Якщо після успішного іспиту з теорії пройшло три місяці, і Ви не вклалися в ці терміни з успішним іспитом по практиці, Вас направлять на повторний іспит з теорії.

Іспит з теорії, так і з водіння можна перездавати через п'ять днів, на шостий, не рахуючи дня здачі. Як ми вже Вище псиать, теорію можна здавати нескінченно, а практику три рази, після нездачі з третього разу потрібно буде пройти перепідготовку в автошколі.

Вартість перездачі в 2019 році становить 13 грн.

Рейтинг: 3.3/5 - 8 голосов
Помилка введення імені
Помилка введення номера
Виберіть місце навчання

Другие страницы


Коментарі (0)

Залишити коментар

Не заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"