Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Іспит в Сервісному центрі (ДАИ МРЭО)

Внутрішній Іспит

Перед здачею іспиту в ДАІ в автошколі проводиться інструктаж, на якому пояснюються всі особливості складання цього іспиту. Вам дають рекомендації по здачі практичного іспиту з водіння автомобіля на майданчику, а також надається схема міського маршруту на іспиті в ДАІ і пояснення до неї. Після такого тренінгу Ви готові і практично, і психологічно!

Для кращої практичної та психологічної підготовки до іспиту в ДАІ внутрішні іспити в автошколі проводяться:

 • з теоретичного курсу;
 • по водінню.

Складання іспитів в МРЕВ ДАІ

По закінченню навчання, курсанти здають іспит в Міжрайонному реєстраційно-Екзаменаційні відділі ДАІ (МРЕВ) за адресою вул. Братиславська 52.

Орієнтири: Меблевий салон Б52, магазин АТЛ, район ринку "Троєщина", Епіцентр.

Дістатися в ВРЕР (МРЕВ) 4:

 • з Троещіни- маршрутне таксі 7, 34, 28, 221 і т.д наступна зупинка за ринком "Троєщина", на світлофорі.
 • Від станції м. Чернігівська маршрутне таксі № 414., 416, 418, 419, 423, 434, 473, 516, 523, 528, 529, 590,
 • Від станції м. Лісова маршрутне таксі № 191,
 • з метро Оболонь - маршрутні таксі;
 • з метро Петрівка маршрутні таксі;
 • з Позняків маршрутні таксі 529.

 

Іспит з водіння приймається на автодромі МРЕВ і за екзаменаційними трасах.

Іспити груп в автошколі, призначаються на певний день. Інформацію про здачу іспитів Вашої групи Ви можете отримати безпосередньо в автошколі або пройшовши за наведеною нижче посиланням. Іспити можуть відбуватися в будь-який день крім неділі, понеділка.

До іспитів в ДАІ допускаються особи, які досягли 18-річного віку, які успішно склали внутрішні іспити в автошколі. Іспити в ДАІ проводяться за затвердженим графіком. На іспит в ДАІ група випускників автошколи виїжджає організовано і здає іспити на машинах автошколи.

 

При прибутті в МРЕВ ДАІ - Ви повинні при собі мати: паспорт (з діючої на момент здачі іспитів пропискою) і знання.

Обов'язкові екзаменаційні платежі - (за послуги) 224 грн +20 грн банківські послуги - оплачуються в касі банку "Січ" в будівлі МРЕО, в день здачі іспиту в ДАІ.

Іспит в ДАІ Для отримання водійських прав складається з 2-х основних частин: теоретичний і практичний.

Теоретичний іспит з правил дорожнього руху проводиться на комп'ютері. Ви повинні дати відповіді на 20 питань квитка. Для успішного складання іспиту Ви можете зробити не більше 2-х помилок.

Практичний іспит з водіння автомобіля проводиться на автодромі ДАІ і по місту на затвердженому маршруті, який містить певний набір елементів вулично-дорожньої мережі, дорожніх знаків і дорожньої розмітки.

Варіант, за яким буде проводитися іспит, встановлюється щодня начальником екзаменаційного підрозділу і оголошується кандидатам у водії безпосередньо перед початком екзамену.

Практичний іспит проводиться в місті, за затвердженим маршрутом, який містить певний набір елементів вулично-дорожньої мережі, дорожніх знаків і дорожньої розмітки.

Будь-який з маршрутів передбачає виконання таких завдань:

 • проїзд перехресть;
 • ліві і праві повороти, а також розворот на перехрестях;
 • перестроювання в сусідні смуги і обгін;
 • рух з максимальною дозволеною швидкістю;
 • проїзд пішохідних переходів і зупинок наземного транспорту.

Складання іспиту з водіння: проводиться на автомобілях, на яких навчався курсант, в присутності інспектора ДАІ.
Екзаменаційні траси - траси вулиць прилеглих до МРЕВ ДАІ.

 

МИ НА іспитів у ДАІ

І ось настав день іспитів в ДАІ. Нагадуємо, що більшість наших випускники здають іспити в МРЕВ ДАІ за адресою ул.Братиславская 52, біля центрального входу в меблевий центр Б52.

Початок іспиту о 8:30. До цього часу ми вже підготувалися до іспитів. Перший етап - теоретичний. Здається на комп'ютерах. Ви чекаєте в коридорі, поки Вас викличе екзаменатор. Коли настає Ваша черга, тобто Вас викликали, Ви підходите до інспектора і пред'являєте паспорт (без паспорта або іншого документа, що його замінює, Вас до іспитів ніхто не допустить). Вам кажуть, за який комп'ютер сідати і відповідати на питання квитка. Після закінчення Ваших відповідей Ви встаєте і виходите з класу. Результат іспиту інспектор бачить на своєму моніторі, і заносить його в екзаменаційний протокол. Рішення про результати іспиту Ви можете запитати у екзаменатора. Якщо Ви іспит не склали, то йдете в автошколу для запису на наступний іспит. Повторна перездача будь-якого етапу іспиту в ДАІ можлива не раніше, ніж через 6 днів. При успішній здачі Ви йдете здавати іспит з водіння на автодром МРЕВ.

За результатами Вашої здачі даного етапу іспиту, Ви отримуєте оцінку "ЗДАВ" або "НЕ ЗДАВ".
Наша робота в цей день закінчується після того, як всі представлені кандидати у водії покажуть своє вміння і знання керувати автомобілем. Або невміння. Перших чекають в ДАІ через день для оформлення посвідчення водія. Друге ми чекаємо у себе в школі для запису на повторний іспит і та додаткових занять на комп'ютерах і машини якщо це необхідно.

Ми щиро сподіваємося і робимо все, що в наших силах для того, щоб Ви опинилися в рядах добре підготовлених автолюбителів.

 

Складання іспитів відбувається згідно:

ГРАФІК РОБОТИ МРЕВ ДАІ:

День тижня  Час роботи
Вівторок   9:00-20:00
Середа  9:00-18:00
Четверг   9:00-14:00
П'ятниця  9:00-17:00
Субота   9:00-16:00
 Понеділок, неділя  Вихідний


Перерва з 13:00 до 14:00 (крім четверга)

 

Бажаємо успіху! Ні пуху ні пера! Ні ямок на дорозі!

 

Прийом іспитів в МРЕВ ДАІ.

Відповідно до Закону України "Про дорожній рух" реєстраційно-екзаменаційні підрозділи ДАІ приймають іспити в осіб, які бажають отримати право на керування транспортними засобами на підставі таких документів:

 • заяву, якщо громадянин здає іспити не в складі навчальної групи;
 • свідоцтво про закінчення навчального закладу;
 • для осіб, які закінчили вищі навчальні заклади з вивченням автомобільної справи - копії диплома з витягом з залікового свідоцтва або семестрових і екзаменаційних відомостей або додатку до диплому;
 • дві фотокартки розміром 3, 5х4, 5 см на матовому папері з білим фоном у правому нижньому кутку (кольорові);
 • медична довідка встановленого зразка про придатність до керування відповідними категоріями транспортних засобів;
 • квитанція про сплату встановленого збору за екзамени і бланк посвідчення водія;
 • паспорт або документ, який його замінює.

Примітка: для отримання медичної довідки необхідно пройти медичний огляд в порядку, встановленому Міністерством охорони здоров'я України. Для цього необхідно в водійську медичну комісію подати довідки від нарколога та психіатра району, дві фотокартки розміром 3, 5х4, 5 см (кольорові), паспорт або документ, який його замінює, та отримати позитивний висновок про стан здоров'я лікарів медичної комісії.

 

При наявності цих документів Вас допустять до складання государственнно іспитів на право керування транспортними засобами.

Іспити в МРЕВ ДАІ проводяться в такій послідовності: спочатку теоретичний, потім практичний.

Особи, які не склали теоретичний іспит, до практичного іспиту не допускаються.

Позитивна оцінка, одержана після складання теоретичного екзамену, вважається дійсною протягом трьох місяців. Після цього терміну кандидату у водії знову доведеться здавати теоретичний іспит.

Для осіб, які пройшли підготовку (перепідготовку) на право керування автомототранспортними засобами в навчальних закладах, а також при заміні, видачі дубліката посвідчення водія, повторний іспит як теоретичний, так і практичний призначається не раніше, ніж через 5 днів.

У разі якщо кандидат у водії не здасть практичний іспит з третього разу, наступний іспит приймається тільки після проходження курсу навчання з практичного керування, який підтверджується довідкою навчального закладу.

Особи, допущені до складання іспитів на право керування транспортними засобами після закінчення вищих навчальних закладів з вивченням автомобільної справи, до повторних іспитів допускаються не раніше, як через 20 днів. Після успішного складання іспитів, таким водіям, терміном на два місяці видається тимчасовий талон, який обмінюється на посвідчення водія після відмітки підрозділу ДАІ міськрайвідділу за місцем проживання про те, що таке посвідчення у нього не вилучалося.

Іспит проводитиметься протягом 20 хв. 1 питання в 1 хв. тобто якщо не можеш вирішити за 1 хв. то як же на дорозі - там довго думати не можна, треба рішення приймати швидко. Кількість помилок, при яких іспит вважається зданий - 2.

 

Вартість водійських прав нового зразка (пластик)

Вид операції  Вартість, грн
 Обмін старого посвідчення на нове  270
 Перше отримання «прав», заміна посвідчення після складання іспитів (наприклад, після позбавлення прав)  230
 Отримання дубліката посвідчення водія  270

 

* Вартість нових водійських посвідчень, виготовлених на пластиковій основі, залежить від того, в якій ситуації водій їх отримує. У вартість «прав» включені розцінки на послуги ДАІ та ціна нового талона попереджень. Наведено розцінки за станом на 21.06.2013 р

Рейтинг: 5/5 - 1 голосов
Помилка введення імені
Помилка введення номера
Виберіть місце навчанняНе заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"