Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Казка про автошколу або як автошкола за 4000 гривень обходиться учням в 14500

23.09.2019

Казка про автошколу або як автошкола за 4000 гривень обходиться учням в 14500.

 

Безкоштовний сир як відомо буває тільки в мишоловці або як учні вибирають автошколу дешевше і ближче до дому (роботі) витрачають в два-три рази дорожче, початкової ціни.

 

Дуже часто в нашу автошколу звертаються учні інших автошкіл, які пройшли курс навчання в автошколах, які вибирали за ціновими або територіальним причин, але в підсумку немає ні знань, ні вмінь керувати автомобілем. І у більшості одна і та-ж історія.

 

Реальна історія з життя, все імена і назви - збіг)

.

"Приходить якось Марина на безкоштовне заняття в автошколу" Гальмо ", а їй на презентаційному занятті розповідають:" Ми найкраща автошкола, кращі викладачі та інструктори, у Вас все буде райдужно і складете іспит з першого разу! Інфа сотка! "

 

А потім їй кажуть: навчання в нашій школі коштує всього 4 тисячі гривень!

І це за все? - дивується Марина.

 

Так, за все!-Адміністратора автошколи (Мамою клянусь)

Все Марині сподобалося, заплатила за навчання, все ж буде так як вона і мріяла Дешево і з правами)

 

І почалося навчання в автошколі.

Ходить Марина справно на теорію в клас української літератури, з портретами класиків (замість навчальних класів з прикладами перехресть, різних ситуацій, інтерактивними комплексами для кращого розуміння теорії), викладач перечитує теорію з книжки, і крейдою на дошці малює перехрестя. Нічого думає Маріша, адже заощадила, сама як то навчуся, що не дурна ж.

І прийшов час водіння ходить (щоправда занять 8, а не 20, так! Та й заняття з водіння тривають чомусь 60 хв., А не 90.

І терпить Марина, адже 4 тисячі за все ...

І ось настає час іспиту внутрішнього іспиту ... і не здає Марина спочатку теорію, тому що в автошколі іспит приймають іспити за квитками старого зразка, а лекції викладач читав для галочки ... Поки сама не купила підручників, які не прочитала від кірки до кірки, що не розв'язала всі тести і з боєм навпіл здала теоретичний іспит.

 

Далі був іспит з водіння. Так-так Марина жодного разу не сиділа за кермом перед автошколою, 8 занять з водіння їй критично не вистачило, так-як тільки на 4-5 занятті у неї почало виходити без бою перемикати передачі, до 7 більш-менш тримати автомобіль рівно на дорозі , не кажучи вже про парковку, перехрестя і рух в умовах міста. Ясна річ, не здала іспит з водіння з першого разу ...

 

І що тепер робити? -Питає Марина у свого інструктора.

Нуу, треба тепер додатково занять так, 5 ... без них на перездачу не говорить інструктор (

Але вони вже дорожче .. Раза в два..ДОПОЛНІТЕЛЬНИЕ ж- задоволений інструктор потирає руки, отримавши 2000 гривень за додаткові 5 занять.

Марина в надії, що Ось він світло в кінці тунелю, вже залишилося трохи. Але немає! Не тут то було.

І знову Марина не здає

Та не впадай у відчай Марін - давай ще три тисячі і так поставлю тебе залік? що тут поробиш, дівчинка то ти хороша, чого тебе мучити! -говорить інструктор

І віддає їх Марина, адже вже стільки грошей віднесла, шкода часу і кидати в кінці шляху, не в її правилах.

І ура! Здала Марина внутрішні іспити! Але ось невдача - документи про закінчення не входять до вартості (дрібний шрифт читати треба), ще 500 гривень, вийми-да-поклади!

Ну все, 9500 ... вирішила Марина, нарешті цей кошмар на цьому і закінчиться!

Наївна Марина, ох наївна ...

.

Загалом, пішла Марина в МРЕО і про чудо, іспит з теорії здала з першого разу (Адже сама вчилася). А ось два іспити з водіння провалила, перший -на гірці, і другий раз на паралельній парковці.

 

У підсумку знову віднесла інструкторові ще 5 тисяч гривень, після того як іспит вдруге не здала, що-ні б не йти на курс перенавчання в цій шарашкіної конторі. Отримала права і поклала їх на поличку.

А ЇЗДИТИ ТАК І НЕ НАВЧИЛАСЯ

І за кермом більше не сиділа!

 

Права є, а їздити Ні.

Ось і казочки кінець.

В результаті витрачено 14500 гривень, замість спочатку озвучених 4000 гривень, купа нервів і повна невпевненість в собі, як у водії.

А мораль цієї байки така:

Цінуй себе і не економ на важливому!

Через два роки, після всієї історії Марина прийшла в нашу автошколу і все розповіла)) Їздить тепер акуратно і впевнено по Києву, вже і в Європу з'їздила. Задоволена) Приходила, магнітики привезла)

Історія абсолютно реальна! Причому таких Марін дуже багато)

Вибирайте якісну автошколу з хорошою матеріально-технічною базою, досвідченими, адекватними викладачами

і інструкторами що-б отримати знання, досвід і задоволення від навчання, а не нервовий зрив і витративши в два-три рази більше

не одержати знань, заради яких ви і йдете в автошколу!

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов
Помилка введення імені
Помилка введення номера
Виберіть місце навчанняКоментарі (0)

Залишити коментар

Не заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"