Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Типові помилки на іспиті з водіння

29.07.2013

Помилки на іспиті в ДАІ у місті: поширені проблеми під час складання практики

Після закінчення навчання в автошколі курсанти складають іспит. Він складається з двох частин: теоретичної та практичної. У першому випадку слід відповісти на 20 запитань за відведений час (20 хвилин). У другому – показати майстерність водіння на майданчику в ДАІ або в умовах міста. І якщо з теорією швидко справляється основна частина кандидатів, то з практикою все складніше. Щоб складання іспиту в місті пройшла успішно, ознайомтеся з типовими помилками, які роблять початківці водії.

Також зважте на прості поради:

 1. Спробуйте впоратися зі своїми емоціями.
 2. Ознайомтеся з інформацією про те, як здати на права з 1-го разу.
 3. У жодному разі не приймайте заспокійливі засоби, інакше знизиться швидкість реакції.
 4. Одягайтеся та взувайтеся зручно. Нерідко дівчата намагаються привернути увагу відвертими вбраннями. Але короткі спідниці — ніщо, якщо порівнювати їх із знанням правил та відточеними рухами за кермом.

Насправді здати практику без порушень не складно, якщо зосередитися на процесі, не відволікатися через дрібниці. Тим більше інструктор автошколи завжди розбирає грубі помилки на іспиті з водіння, щоб убезпечити вас від невдач.

Типові помилки в місті в ДАІ

Помилки при здачі керування можуть бути різного типу. Одні з них вважаються незначними, інші грубими. Чим більших збитків можна завдати решті учасників дорожнього руху, тим більше штрафних балів нараховується за порушення. Якщо ви перевищите допустимий ліміт, проваліть практичний етап. 

Часті помилки на іспиті з водіння:

 1. Невпевнена їзда. 
 2. Не ввімкнене ближнє світло фар.
 3. Їзда серед дороги.
 4. Занадто швидкий чи повільний рух.
 5. Різке гальмування без видимих причин.
 6. Неправильна оцінка дорожньої ситуації.

Ці порушення вважаються дрібними, але все одно намагайтеся не допускати їх. З 20 типових помилок на іспиті з водіння в МРЕВ наведені найчастіші. Як тільки займете місце водія, налаштуйте під себе сидіння і дзеркала заднього виду. В іншому випадку ви відчуватимете незручності під час водіння, що спричинить помилки при здачі міста в ДАІ. Інспектор помічає найменші порушення, тому успіх іспиту залежить від вашої уважності.

Помилки під час складання іспиту в ДАІ у місті: інформація про порушення середнього ступеня

Найчастіші помилки на іспиті в ДАІ відбуваються в міських умовах. На автодромі молоді водії більш зосереджені через відсутність відволікаючих факторів. На міських вулицях слід слідкувати за маневрами інших учасників руху, вчасно помічати знаки. У сукупності із загальним хвилюванням можна зробити помилки на іспиті в ДАІ, за які нараховується вищий штрафний бал. Серед них поширені такі:

 1. Не пристебнути ремінь безпеки.
 2. Водій не простежив за діями пасажирів (не зачинили двері, не пристебнулися).
 3. Використання мобільного телефону під час руху.
 4. Водій забув увімкнути поворотник або ліхтар заднього ходу.
 5. Порушення вимог розмітки.
 6. Виїзд на перехрестя під час пробки, що утворилася.
 7. Не використано аварійну сигналізацію та відповідний знак (там, де це необхідно).
 8. Не знижено швидкість відповідно до вимог.
 9. Порушено правила стоянки або зупинки.

Інспектори ДАІ приймають іспити у міських умовах. Але ви повинні орієнтуватися у всіх правилах, включаючи пересування за межею населеного пункту. Одне з правил - з 1 жовтня вмикайте фари за містом навіть вдень. У такому випадку ви мінімізуєте можливість помилок на іспиті з водіння.

Часті помилки при здаванні міста - список грубих порушень

Часті помилки при здаванні міста в ДАІ можуть бути грубими. Якщо ви допустите їх, іспит відразу завершиться. Це зумовлено тим, що такі порушення на дорозі можуть призвести до сумних наслідків. І якщо ви дозволяєте собі не дотримуватись правил настільки серйозно, то не поповніть ряди водіїв.

Типові помилки при здачі міста, які вважаються грубим порушенням, такі:

 1. Невиконання вимог екзаменатора.
 2. Виїзд на зустрічну смугу.
 3. Пересування на червоне світло.
 4. Неправильно виконаний обгін.
 5. Неправильний перетин залізничного переїзду.
 6. Водій не пропустив пішохода.
 7. Екзаменатор втрутився в керування транспортом, щоби не допустити аварію.
 8. Неправильний поворот, поворот або рух заднім ходом.
 9. Обгін транспорту з включеними проблисковими маячками чи сиреною.

Отримавши інформацію про часті помилки під час складання іспиту в ДАІ, ви можете підготуватися до практичного етапу з максимальною відповідальністю. Для цього пропрацюйте головні моменти під час їзди з інструктором. Часті помилки при здобутті нового досвіду – це нормально. Головне — не допускати їх після отримання прав водія.

Рейтинг: 5/5 - 1 голосов
Помилка введення імені
Помилка введення номера
Виберіть місце навчанняКоментарі (0)

Залишити коментар

Не заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"