Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Як скласти іспит у МРЕВ з першого разу

12.10.2015

Як здати на права з першого разу: основні правила для учнів автошколи

Кожен учень автошколи хоче скоріше отримати права водія. І чим ближче іспит, тим більше виникає сумнівів. Належний рівень навчання, регулярні поїздки на майданчику та в умовах міста не надають впевненості початківцям водіям. Вони замислюються над тим, як здати на права з першого разу. Чи реально це чи за все потрібно платити?

Щоб отримати відповіді на питання, потрібно взяти до уваги сам іспит та його особливості. Знаючи нюанси, ви зрозумієте, як здати в ДАІ з першого разу. Для отримання прав необхідно вміти керувати машиною та орієнтуватися у ПДР. Саме тому іспит складається із двох етапів. Перше завдання – здати теоретичну частину. Дайте відповідь на 20 питань за 20 хвилин, і ви будете допущені до практики.

Другий етап проводиться на автодромі для економії часу та бензину. Але можливе здавання в умовах міста. Доведеться проїхати реальними вуличками і показати, наскільки ви контролюєте ситуацію. На другому етапі учні автошколи найчастіше припускаються типових помилок на іспиті з водіння. Один забуде налаштувати під себе сидіння та дзеркала, другий – пристебнутись. Не панікуйте, тримайтеся впевнено, і ви легко складете іспит.

Як здати на права в ДАІ з першого разу: чи потрібно платити за іспит?

На ринку послуг запропоновано величезну кількість курсів водіння. Ваше завдання полягає в тому, щоб правильно вибрати автошколу. Не секрет, що у багатьох організаціях дуже низький рівень підготовки. Тут викладачі з перших днів налаштовують учнів на складання іспиту в МРЕВ за гроші. Не так страшно, що вони привчають розв'язувати питання хабарями. Мінус в іншому - вони випускають водіїв, які нічого не тямлять у ПДР, не відчувають габарити автомобіля. Це збільшує кількість аварій на дорозі.

Якщо ж вибрати автошколу правильно, то вас навчать, як легко скласти іспит у ДАІ з першого разу. Досвідчені інструктори роз'яснять не тільки теорію, але й відточать вашу майстерність на практиці. Саме так поставлено курси у нашій автошколі. Ми відповідаємо за підготовку грамотних водіїв, які швидко орієнтуються на дорозі, реагують на позаштатні ситуації, чітко знають правила. Ви дізнаєтесь, чи можна законно їздити на нерозмитненій машині, в яких місцях заборонено стояти, що робити при поворотах тощо.

Навчіться з нами усувати такі питання: «Як скласти іспит у ДАІ» перший раз?». Ви будете впевнені, що пройдете теорію та практику під пильним наглядом інспектора без додаткової оплати.

Як швидко скласти на права: поради для теоретичної частини

Як легко скласти іспит у ДАІ при проходженні практичної складової? Для цього скористайтеся простими порадами:

  1. Докладно вивчіть усі правила, а не тільки відповіді на запитання до квитків. Для досягнення кращого результату опрацюйте київську та харківську версії іспиту.
  2. Питання у квитках потребують уважності. Вони можуть містити каверзи.
  3. Приділіть особливу увагу темам, які дуже добре зрозумілі. Зверніться до викладача за роз'ясненням, зробіть конспекти.
  4. Уважно вивчіть питання, здаючи теорію. Спочатку дайте відповідь на ті, в яких ви впевнені на 100%. Найскладніші питання залиште насамкінець. А якщо ні, то втратите через них багато часу.
  5. Зберігайте спокій, не поспішайте під час вказівки відповідей. 

Тож чи можна здати на права з першого разу? Відповідь однозначна – так. Але від вас потрібна ретельна підготовка. Якщо не знаєте правил, то немає сенсу розраховувати на успіх. Наші інструктори докладуть максимум зусиль, щоб випустити грамотних водіїв. І якщо ви дотримуватиметеся всіх вимог, то швидко зрозумієте, як скласти іспит у ДАІ з першого разу.

Як легко здати на права: поради для практики

Для багатьох учнів практичний іспит набагато складніший. А тому питання про те, чи реально здати на права з першого разу займає провідну роль. Для успішного проходження іспиту в ДАІ слідуйте порадам:

  1. Виключіть прийом заспокійливих препаратів, вони уповільнять вашу реакцію.
  2. Одягайтеся так, щоб було зручно. Дівчатам варто задуматися про взуття - платформи та підбори будуть зайвими.
  3. Відрегулюйте положення сидіння та дзеркал, пристебніться, відключіть звук на телефоні. 
  4. Виконуйте вимоги інспектора, але будьте напоготові. Не можна робити те, що суперечить правилам. Наприклад, виконувати правий поворот там, де стоїть знак заборони. 

Багаторазове повторення тих самих дій на практиці — основна відповідь на питання про те, як скласти іспит у МРЕВ з першого разу. Після успішного проходження теорії та практики не забувайте дотримуватися правил на дорозі. Це гарантує безпеку вам та іншим учасникам руху. Пам'ятайте, що в майбутньому може знадобитися заміна прав водія при зміні прізвища. Інакше керування транспортним засобом вважається порушенням. 

Рейтинг: 5/5 - 1 голосов
Помилка введення імені
Помилка введення номера
Виберіть місце навчанняКоментарі (0)

Залишити коментар

Не заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"