Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Як скласти іспит в ДАІ з першого разу і без грошей?

12.10.2015

Кожен учень автошколи хотів би скласти іспит в ДАІ з першого разу. Багатьох терзають сумніви «реально це?» Або впевненість, що «здати без грошей, все одно, неможливо». Цією фразою недбайливі інструктора виправдовують низька якість свого навчання. Дійсно, чи так це? Невже і справді, скласти іспит в ДАІ з першого разу і без грошей неможливо? Або може, грає роль автошкола і якість навчання?

Іспит в ДАІ - що це?

Для того щоб водити авто, необхідно знати правила і вміти управляти машиною. Тому іспит в ДАІ складається з двох частин: теоретичного тестування і практичного водіння. Практична частина може проходити на автодромі або в місті. Найчастіше беруть на автодромі (для економії бензину і часу). Однак з повним правом інспектор може попросити вас проїхати по міських вулицях.

Здавалося б, що простіше - вивчи правила, навчися їздити і здавай іспит на відмінно. Чому ж виникають питання і сумніви?

Складання іспиту: чи варто платити?

Ринок освіти і послуг пропонує велику кількість автокурси. Вибрати автошколу з якісним навчанням іноді складно навіть досвідченому водієві. Не всі курси з водіння дають учням необхідні знання. Навіть навпаки. Є такі організації, в яких навчання виконується за свідомо заниженими вимогами, а учням (майбутнім водіям) розповідають про те, що скласти іспит самостійно «практично неможливо». Що ж роблять далі випускники таких автошкіл?

Вони платять чималі гроші для того щоб скласти іспити і отримати довгоочікувані права. При такому навчанні учень не тільки залишається без знань, а й звикає вирішувати питання «грошима» і «хабарами».

Така постановка навчання зручна організаторам курсів. Будучи не в змозі запропонувати якість, вони налаштовують учнів на грошову здачу іспиту з перших же днів занять. В результаті - клас малограмотних водіїв з новенькими посвідченнями. А також наступні аварії, травми і дорогі ремонти.

Роль автошколи

Зовсім по-іншому складені курси в автошколі Карат. Тут з першого дня занять налаштовують учня на необхідність чіткого знання правил, вироблення водійських реакцій, навчання водінню. У нашій автошколі НЕ постає питання «скільки коштує іспит в ДАІ?». Ми забезпечуємо вас всім необхідним: квитками двох версій (Київської і Харківської), хорошими автомобілями, розумними інструкторами. Ми хочемо, щоб по вулицях міста їздили тільки грамотні водії, які «реально» здали іспит на відмінно.

Роль учня

Однак не варто сподіватися тільки на школу. Мовляв «я заплатив, навчіть мене». Викладач курсів дає вам знання, але він не може змусити учня вивчити правила або вирішити дві сотні завдань на проїзд перехресть. Тому відповідальність за здачу іспиту лежить на вас. Якщо ви чесно вчіть ПДР, вдумливо аналізуєте навчальні ситуації на дорозі, самостійно опрацьовує екзаменаційні квитки, - ви здасте теорію з першого разу. Адже цю частину іспиту приймає комп'ютер, обдурити його або дати хабар неможливо.

Для здачі практичного водіння необхідно їздити по автодрому. Рух змійкою, заїзд на естакаду, парковка і заїзд в гараж - це ті основи, без яких рух водія небезпечно для оточуючих людей і машин. Тому докладіть усіх зусиль, щоб під час навчання відпрацювати необхідні навички.

І ще, наведемо список рекомендацій, які полегшать вам підготовку і здачу іспиту в ДАІ:

  • Ретельно вивчайте правила (не тільки відповіді до квитків) і опрацювати дві версії іспиту - Київську і Харківську. Іспит здається в автоматичному режимі на комп'ютері. Якщо ви правильно відповіли на всі питання - теоретичний іспит зданий!
  • Питання в квитках вимагає уважності і міркування, можуть мати каверзи і хитрості.
  • Спокійно працюйте з клавіатурою, щоб випадково не натиснути іншу кнопку.
  • Виключіть прийом заспокійливих таблеток. Вони загальмовують реакцію, а вам необхідно думати.
  • Обуйте зручне взуття на тонною підошві. Якщо необхідно, перевзують безпосередньо перед здачею водіння.
  • Будьте уважні і виконуйте дії по правилам. Не забудьте пристебнутися, подивитися в дзеркало, включити поворот, пропустити інший транспорт.
  • Хитрощі можливі і з боку інспектора. Наприклад, він вкаже зупинитися в недозволеному місці (на мосту або поруч із зупинкою громадського транспорту). Якщо ви зупинитеся - іспит буде не зданий. Тому думайте, аналізуйте і приймайте правильні рішення.

Одна з головних проблем - боязнь іспиту і нерви. В такому стані здати іспит практично неможливо. Будьте спокійні і впевнені, якщо ви отримали якісну підготовку, іспит з першого разу - ваш.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов
Помилка введення імені
Помилка введення номера
Виберіть місце навчанняКоментарі (0)

Залишити коментар

Не заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"