Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Чи можна законно їздити на нерозмитненій машині

28.10.2019

Як їздити на єврономерах в Україні 2021: основні нюанси

Авто на єврономерах не рідкість Україні. Це зумовлено фінансовою складовою. Купівля машин на території європейських країн без подальшого розмитнення обходиться набагато дешевше. Але для їзди на них необхідно дотримуватись встановлених законом правил. Їхнє недотримання потягне за собою великі штрафи. Ваше завдання – діяти легально. А тому потрібно знати, як їздити на нерозмитненому авто в Україні у 2021 році. року, протягом якого часу можна не боятися переслідувань з боку закону. Володіючи інформацією, ви позбавитеся проблем із багатотисячними штрафами.

Пара проектів про розмитнення на пільгових умовах прийнята у квітні 2021 року. Конкретніше - законодавчі акти № 4643-д та № 4644-д. З їхньою допомогою отримані відповіді на питання про те, чи можна їздити на єврономерах, які особливості ввезення та подальшого розмитнення. Основні положення такі:

  1. Фізособам надано 180 днів, протягом яких необхідно розмитнити привезене в 2020 році авто.
  2. Одноразовий добровільний внесок дорівнює 8500 гривень. 
  3. Розмитненню підлягають автомобілі віком від 5 до 15 років.
  4. Екостандарт двигуна машини – мінімум Євро-2.
  5. Кінцевий термін пільгового розмитнення - 11 листопада 2021 року.

Учасникам АТО/ООС доступна їзда на нерозмитненому авто до 8 лютого 2022 року.

Як легально кататися на єврономерах: поточна ситуація

 Сьогодні придумано багато сірих схем, за якими доступна їзда на єврономерах в Україні 2021 році. Але вони не гарантують, що результатом не стане великий штраф. Шукайте способи, як їздити легально. У такому разі ви уникнете втрати коштів та інших неприємностей.

То скільки можна їздити на євробляхах в Україні в 2021 рік? Доступно 10 днів вільного переміщення. Потім необхідно перетнути кордон. Тобто, кожні 10 днів потрібно реєструвати переміщення за межі України. Але пропускні пункти мають бути різними. Якщо ви перетинаєте кордон в тому самому місці, то термін зменшується до 5 днів.

Метод актуальний при придбанні авто за кордоном, а також при купівлі нерозмитненої машини у українського власника. Він є прийнятним для жителів прикордонних районів. Тобто зараз можна їздити на євроблях абсолютно спокійно, дотримуючись правил і термінів проходження митного контролю. Але не забувайте про ПДР та з 1 жовтня включайте фари за містом навіть вдень.

Їзда на нерозмитненому автомобілі протягом року: як пересуватися легально?

При вивченні основних норм закону ви дізнаєтесь, як зараз їздити на євроблях цілий рік. Схема легальна, і за дотримання всіх вимог не виникне проблем. Відповідно, відповідь на питання про те, чи можна їздити на нерозмитненій машині в Україні, позитивна. Але виключно у таких випадках:

  1. Власник авто – громадянин іноземної держави. Але потрібна реєстрація машини в представництві.
  2. Громадянин України є співвласником авто, що зазначено у технічному паспорті. Але машина має рахуватися за резидентом іншої держави. Власник автомобіля (іноземна особа) повинен щорічно перетинати кордон.
  3. Громадянин України працює у європейських країнах. Машина належить юридичної особи (підприємства).

Інформацію про те, які документи потрібні для їзди на нерозмитненому авто, уточнюйте у відповідних органах. Так ви зберете повний пакет, ґрунтуючись на достовірних фактах та чинному законодавстві. У разі зміни кількості та типу необхідних документів не виникне проблем при пересуванні дорогами України.

Чи можна їздити на євробляхах в Україні у 2021 році та в чому переваги нерозмитненого транспорту?

Чи можна їздити на нерозмитненому авто в Україні у 2021 році, зазначено вище. За відповідними умовами у вас є повне право ввозити та пересуватися машиною з єврономерами. Перевага нерозмитненого автомобіля очевидна. Вона полягає у колосальній економії коштів, необхідних для покупки євробляхи. Ви маєте можливість придбати авто за дійсно привабливою ціною. І економія в цифрах – це кілька тисяч євро.

Додатково вам не потрібно витрачатися на витрати, пов'язані з розмитненням. Але при цьому враховуйте, до якого числа можна їздити на євробляхах у 2021 році, ніж керуватися для реального пересування Києвом та іншими містами України.

Ще один плюс – доступність ввезення та велика кількість посередників. Вам не доведеться самостійно перетинати кордон на придбання транспортного засобу. Але перед покупкою ознайомтеся з питанням про те, скільки можна їздити на нерозмитненій машині в Україні. 

Останній плюс ввезення євроблях – зниження вартості авто з українською реєстрацією. Але ця перевага зачіпає тих, хто віддає перевагу легальним машинам. З іншого боку, якщо ви точно знатимете, як і скільки можна їздити без розмитнення, то не виникне жодних проблем з євробляхами.

Скільки можна їздити на нерозмитненому автомобілі та які ризики при його покупці?

Чи можна їздити на нерозмитненій машині в Україні та чим керуватися для легальності пересування, розглянуто вище. Але майте на увазі, що при придбанні авто з єврономерами є певні ризики. Суть у цьому, що у момент угоди покупець отримує необхідний пакет документів. Але при цьому він не має можливості перевірити, перебуває транспортний засіб у викраденні чи ні.

Ще одна особливість – регулярний перетин кордону. У статті розглянуто питання, скільки можна їздити на єврономерах в Україні. У певних випадках вам доведеться проходити митницю кожні 5-10 днів. Якщо не укладетеся в строк, то доведеться сплачувати штраф. Існує думка, що при їзді на машині з єврономерами достатньо сплатити накладену на власника суму лише раз на рік. Але твердження неправильне. Окрім того, авто з європейськими номерами можуть помістити на штраф стоянку. Щоб забрати її звідти, доведеться чекати на рішення суду, оплачувати час перебування машини на майданчику. І якщо вона довго простояла на штраф стоянці, ви викладете круглу суму. 

Скільки можна їздити на нерозмитненому авто в Україні у 2021 році та які штрафи покладено за порушення?

Скільки зараз можна їздити машиною, ввезеною з європейських країн і нерозмитненою в Україні, читайте вище. Терміни варіюються залежно від супутніх умов.

Якщо машину вчасно не вивезено межі країни, то інспектор може оформити штраф дома без вилучення авто. Вам доведеться сплатити 8 500 гривень. Повторне порушення протягом року карається суворіше. Штраф стягується на підставі протокольного листа, його розмір дорівнює 170 000 гривень. Паралельно ви втрачаєте право керувати транспортним засобом на 1 рік, а автомобіль забирають на штраф стоянку. 

За перевищення терміну тимчасового ввезення на 30 діб та більше, а також за втрату авто з іноземними номерами доведеться сплатити 170 000 гривень. Також на вас можуть накласти штраф за будь-яке порушення відповідно до чинного законодавства. Наприклад, за несвоєчасну заміну прав водія при зміні прізвища

Рейтинг: 3.7/5 - 3 голосов
Помилка введення імені
Помилка введення номера
Виберіть місце навчанняКоментарі (0)

Залишити коментар

Не заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"