Язык сайта:
Мы в социальных сетях:
Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заполнено поле "имя"
Не заполнено поле "номер"

Видео о причинах ДТП: интервью, социальная реклама

Комментарии преподавателя автошколы о ДТП

Об аварийности на киевских дорогах. На примере Оболонского района.

Розглядаємо причини ДТП

Телеканал Україна разом за інструктором автошколи Карат Єкатериною Чернецькою, та керівником Київської полиції розглядають причини ДТП які стаються на дорогах міста та країни. 
Будьте уважніше на дорогах, особливо у пятницю, так як більшість ДТП стаються саме у цей день, та в обідню перерву.

Увага пішоходи!

Увага пішоходи! 525 ДТП трапились на пішохідних переходах з січня по серпень 2019 року. Водії часто звинувачують пішоходів у необачності, а пішоходи - нерідко неочікувано вибігають на дорогу з думкою, що вони завжди мають рацію, та потрапляють під колеса. Про правила, які можуть зберегти ваше життя, нагадують викладач автошколи Карат Кирило Целоухов та кореспонденти ТСН

Що робити у випадку ДТП? Як захистити своє здоров'я в таксі?

Як захистити своє здоров'я в таксі? Чекати медиків або дістати з багажника посипану пилом стандартну аптечку? Чи можуть водія визнати винним, якщо пасажир вмирає під час поїздки? Про ці, та інші питання ви зможете побачити у коментарях викладача автошколи Карат та інших пов'язаних з транспортом юристів , водіїв та пересічних громадян для телеканалу Україна.

Що може статися якщо відволіктися від дороги на 2 секунди?

Втрата уваги веде до катастрофи. Австралійська соціальна реклама. В якій показані наслідки, які можуть привести в разі відволікання уваги водія від дорожньої ситуації всього на 2 секунди!

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов
Не заполнено поле "email"
Не заполнено поле "сообщение"