Call-centre:  (44)592-0-592 Kyivstar:  +38(098)2797777 Vodafone(МТС):  +38(095)2797777 Lifecell:  +38(093)2797777 Viber, Whatsapp, Telegram, BiP, Skype: +38(093)2793555
Не заповнене поле "ім'я"
Не заповнене поле "номер"

Інструктори з водіння автомобіля в Києві

У Києві є велика кількість автошкіл різної форми власності - як колишніх ДООСАФ, так і приватних. Тому на перший погляд знайти хорошого автоінструктора з водіння в Києві - не проблема. Але на практиці більшості учнів автошкіл непросто освоїти навички водіння і виною цьому неправильне навчання. Тому важливо знати, який він, хороший інструктор і як його знайти.

Що повинні робити інструктори в автошколі

Головне завдання досвідченого інструктора з водіння - навчити підопічного безпечно і впевнено керувати автомобілем в умовах Києва. Автоінструктор повинен пояснити, як безпосередньо управляти машиною і розповісти про принцип дії засобів пересування. Також, проводячи урок водіння, автоінструктор постійно роз'яснює правила дорожнього руху і контролює, що б учень слідував правилам. Крім того, автоінструктор:

Не варто думати, що інструктор з водіння автомобіля просто катається по місту, наставляючи попутно учнів. Його обов'язки значно ширше і складніше, і вимагають доброго знання будови транспортного засобу. На жаль, в деяких автошколах інструктори з водіння це часто люди, які не вміють викладати і не здатні передати свої навички учням під час навчання.

Як вибрати автоінструктора

Від правильного вибору автоінструктора залежить, освоїте ви водіння швидко і легко, чи це стане проблемою. Якщо ви вирішили отримати права в Києві, будьте готові до того, що далеко не у всіх автошколах учням надається свобода вибору інструкторів. Часто просто ставлять перед фактом, що це єдиний викладач з водіння і один автомобіль на філію. Якщо ви маєте можливість вибирати, зверніть увагу на такі фактори:

Дуже важливо звернути увагу на автомобіль інструктора. Зазвичай новачків і не дуже хороших викладачів садять на старі авто, а найновіші машини опиняються у найбільш успішних. А ще, щоб знайти хорошого наставника можна вивчити відгуки. Вони є і на сайтах автошкіл, і на тематичних форумах. Багато нового про навчання водінню можна дізнатися в особистих розмовах з працівниками школи та її випускниками.

Шукати інструктора в автошколі чи приватного автоінструктора?

Часто уроків в автошколі виявляється недостатньо для впевненого водіння автомобілю, і тоді доводиться шукати викладача для додаткових занять. Вартість послуг приватних інструкторів буває нижче, що й приваблює клієнтів. Але, тільки працюючи з автошколою можна бути впевненим, що машина вчасно пройшла техогляд, а інструктори мають достатню кваліфікацію - діючий атестат. Професійні вчителі рідко працюють поза шкіл, і вартість їх послуг висока. Тому хорошого викладача з водіння краще шукати все ж в автошколі.

Часті питання про автоінструктора

Скільки триває одне заняття водіння з інструктором?

Тривалість одного заняття водіння залежить від обраного формату навчання. Як правило, тривалість стандартного практичного заняття становить 45 хвилин, що дорівнює 1 академічній годині. У деяких випадках, якщо водій взяв відразу кілька додаткових уроків, то вони можуть тривати кілька академічних годин.

Як здійснюється оплата заняття з інструктором з водіння?

Оплата занять з інструктором з водіння має свої особливості для кожного випадку. Наприклад, якщо інструктор від автошколи, то оплата йде безпосередньо за програму навчання в автошколі. Якщо ж здійснюються індивідуальні заняття з інструктором, без відвідування і навчання в автошколі, то оплата відбувається в зручному для обох сторін форматі - готівкою або переказом.

Чи можна змінити автоінструктора після першого заняття?

Змінити інструктора на іншого можна. Однак, перед записом в автошколу найкраще заздалегідь уточнити цей момент. Рекомендуємо відвідувати ту автошколу, в якій можна міняти інструкторів в процесі навчання. В іншому випадку, можуть виникати конфлікти, якщо з'явиться непорозуміння з автоінструктором.

Не заповнене поле "email"
Не заповнене поле "повідомлення"